Cześć kochani! Witam Was w 44-tym odcinku Dollie Gaming News! I tak, moje włosy są różowe… Zaczynamy!

​Uncharted 4 opóźnione

Nie mogę doczekać się Uncharted 4 Kres Złodzieja, szkoda tylko, że po raz KOLEJNY jego premiera została przesunięta. Na szczęście to tylko dwa tygodnie. Decyzja ta o dziwo nie jest spowodowana standardowym argumentem o chęci ulepszenia gry. Naughty Dog daje czas tłoczni na produkcję większej liczby sztuk. Na pocieszenie od 4-go do 7-go marca dostaniemy dostęp do bety trybu multiplayer.

Forza Motorsport 6: Apex na PC

W tym tygodniu za pośrednictwem serwisu The Seattle Times doszły do nas pogłoski o tym, że forza motorsport 6 pojawi się na PCtach. I to w dodatku DARMOWA. Zaledwie po kilku godzinach informacje te zostały oficjalnie potwierdzone. Na 20 różnych trasach będziecie mogli ścigać się jednym z dostępnych 63 samochodów. Dodatkowo w pakiecie znajdziecie również dwa tryby: Spotlight oraz Tours. Gra jest darmowa, więc spodziewajcie się wbudowanych mikrotransakcji.

Beta aktualizacji PlayStation

Jakiś czas temu posiadacze PlayStation mogli zgłaszać swoją chęć uczestniczenia w zamkniętych betatestach nowej wersji systemu. Już wiemy jakie zmiany będzie niosła za sobą wersja 3.50. Najważniejszą zmianą wg mnie jest opcja remote play na pc oraz maci. Co prawda akurat ta funkcja nie będzie dostępna podczas bety, więc na więcej informacji będziemy musieli poczekać. Prócz wspomnianego remote play konsola umożliwi streamowanie rozgrywki w serwisie dailymotion, opcję ukrycia się przed znajomymi (coś w stylu trybu incognito), powiadomienia o statusie online znajomych, czy planowania wspólnych sesji.

Rock Band 4 na PC

Mam dobrą i złą informację dla fanów gier muzycznych. Dobra jest taka, że Rock Band 4 trafi na pcty. A zła jest taka… że najpierw należy wziąć udział w akcji crowdfundingowej, której celem jest zebranie 1,5 miliona dolarów. Z czego Harmonix daje od siebie pół miliona na ten projekt. Dla ludzi uwielbiających mody i szeroko pojęte tworzenie swojego contentu – wasze piosenki mogą znaleźć się w pctowej wersji za pomocą steam workshop. Zawartość z wersji konsolowej będzie identyczna na naszych blaszakach kiedy zostanie zebrana cała pula pieniędzy.

INTEL EXTREME MASTERS 2016

Już w ten weekend w katowickim spodku odbędzie się praktycznie największy event gamingowy w Polsce, czyli Intel Extreme Masters. Oczywiście nie zabraknie tam całej ekipy MoreleTV! Nie mogę się doczekać aż spotkamy się razem na stoisku GIGABYTE, tuż obok Moba Stage! Mamy dla Was masę konkursów, turnieje w lola, csa i rocket league oraz… codzienne Q&A ze mną i chłopakami! Do zobaczenia zarówno na IEMie jak i w kolejnym odcinku Dollie Gaming News, buziaki!

Polecane zestawy komputerowe