Star Wars: Battlefront była to jedna z największych i najbardziej oczekiwanych gier 2015 roku. Choć opinie, czy to był dobry powrót serii, czy też nie są mocno podzielone, to jednego nie można odmówić temu tytułowi – świetnie się sprzedał. Pomimo jednak tego, że to tytuł AAA, zawiera w sobie sporo mniejszych lub większych błędów. A my w tym wpisie pokażemy, jak sobie z niektórymi z nich poradzić.

star wars battlefront problem

Gra się wyłącza na Windows 10

Jeśli otrzymujesz komunikat: „Niestety, ale Star Wars: Battlefront nie jest kompatybilny z obecną wersją systemu operacyjnego. Musisz zaktualizować go do Windows 7 lub nowszego, aby rozpocząć grę.„, to rozwiązanie tego typu problemu jest dość proste. Upewnij się, że przeprowadziłeś wszystkie aktualizuje systemu po zainstalowaniu ich spróbuj uruchomić grę ponownie.

Czarny ekran na laptopie lub systemie z dwoma kartami graficznymi

W tym przypadku przejdź do panelu sterowania NVIDIA i wybierz z którą kartę graficzną ma wykorzystywać Star Wars: Battlefront. Tym sposobem zamiast włączenia się zintegrowanego układu, uruchomi się właściwa karta graficzna.

Zawieszenie się gry na ekranie tytułowym

  1. W Origin kliknij prawym przyciskiem myszki na ikonce z grą i wybierz „Właściwości”.
  2. Dopisz linijkę: „-novid -noborder -windows” (bez cudzysłowu)
  3. Zapisz i uruchom grę.

W tej sytuacji możesz jeszcze wypróbować inny sposób, a mianowicie wcisnąć kombinację klawiszową Alt + Enter, która uruchomi grę w oknie, to również rozwiązuje problem. Metoada ta działa też jeśli na ekranie pojawi się błąd związany z DirectX.

Gra się wyłącza w Windows 7

  1. Zainstaluj Serive Pack 1.
  2. Zaktualizuj bibliotekę DirectX do wersji 11.1
  3. Odinstaluj i zainstaluj ponownie klient Origin.
  4. W czasie uruchomiania się gry wciśnij skrót na klawiaturzę Alt + Enter, aby uniknąć czarnego ekranu.

Polecane zestawy komputerowe do Star Wars: Battlefront

Rozwiązanie najpopularniejszych problemów w Star Wars: Battlefront
3.5 (70%) 2 votes