Prey to FPS osadzony w świecie sci-fi, gdzie gracz wchodzi w skórę poddanego eksperymentom osobnika. Zabawę rozpoczynamy na stacji kosmicznej Talos 1. Wszyscy jej mieszkańcy gdzieś się ulotnili, choć brak oznak życia jest tylko chwilową ułudą.

Arkane Studio po problemach z innymi produkcjami (Dishonored 2) postawiło na technologię CryEngine. To zaowocowało wielkim sukcesem, a produkcja już od dawna była wielce oczekiwana zarówno przez recenzentów, jak i głównych odbiorców, jakimi oczywiście są sami gracze.

Grę nie cechują mega wysokie wymagania sprzętowe i wielu fanów od maja tego roku cieszy się udaną rozgrywką. Ci, których sprzęt w jakiś sposób nie domaga, powinni spojrzeć w pierwszej kolejności na odpowiednie dla gry karty graficzne. Poniżej prezentujemy ranking najlepszych kart graficznych dla tytułu Prey.

Ranking kart graficznych do Prey

MiejsceNazwa
1.GeForce GTX 1070
2.GTX 1060
3.GTX 1050 Ti
4.GeForce GTX 1050

GeForce GTX 1060 6GB – wysokie

Gra na ultra wysokich ustawieniach daje wiele przyjemności. Rozgrywkę w największych rozdzielczościach i z bardzo dobrą prędkością odświeżania zapewni GTX 1060. Karta od dłuższego czasu zapracowała sobie na dobre przyjęcie odbiorców. Zapewnia ona realne taktowanie na bardzo wysokim poziomie, co pozwala grać z wielką przyjemnością. Choć na rynku jest wiele konfiguracji tego produktu, to każdy z nich pozwoli bawić się w grze na całego. Dla graczy oczywiście polecana jest wersja Gaming.

AMD Radeon RX 570 4GB – rekomendowane

Następczyni serii RX 400 spisuje się doskonale w środowisku gier komputerowych. Radeon RX 570 udowodnił, że pracując z dobrym procesorem, jest doskonałą kartą graficzną, dostępną w niezwykle konkurencyjnej cenie. Zwiększone prędkości i lepsza technologia wykonania pozwoliły, by karta zdobyła zaufanie odbiorców na całym świecie. Prey działa niezwykle stabilnie i można pokusić się o zwiększenie niektórych parametrów graficznych ponad średnie ustawienia. Płynność akcji wciąga, a karta zdaje się być niezawodna. Zarówno taktowanie, jak i częstotliwość odświeżania stoją na dobrym poziomie. Można więc cieszyć się rozrywką przez wiele udanych godzin spędzonych w świecie stworzonym przez Arkane Studio.

GeForce GTX 1050 Ti 4GB – więcej niż minimalne

Nowa architektura Pascal sprawdza się doskonale. GTX 1050 Ti to jakościowy produkt Nvidii, dzięki któremu można grać z pełną satysfakcją. Największą radością będzie z pewnością fakt, że karty GTX spisują się świetnie nawet przy nieco słabszych procesorach. Karta wyróżnia się zdecydowanie niską ceną i jest bardzo dobrym produktem średniego segmentu. Gracze z pewnością docenią ją zarówno przy rozgrywce w Prey, jak i przy innych tytułach, które z pewnością mają już na oku.

Polecane karty graficzne dla graczy