Quantum Break na PC

Quantum break to chyba jedyny exclusive na xboxa one, którego szczerze zazdroszczę posiadaczom xboxów one. Grupa amerykańskich naukowców bierze udział w eksperymentach podróży w czasie, w efekcie czego mogą nim manipulować. Jeśli do czwartego kwietnia złożycie preorder na cyfrową wersję na konsolę to otrzymacie od microsoftu kod do użycia w windows store, dzięki któremu dostaniecie… quantum break na PC. Pamiętajcie o tym, że tryb wieloosobowy nie będzie działał pomiędzy platformami! Gra będzie miała swoją premierę 5-go kwietnia.

Koniec mapy Crystal Scar w League of Legends

League of Legends nie ma zamiaru zostawać w miejscu – przecież co kilka tygodni informuję Was o nowych zmianach najpopularniejszej moby na świecie. Widzieliśmy zmianę stylu graficznego całej mapy, odświeżenie wyglądu klienta gry, pogłoski o karcianej wersji gry… Teraz, po 4 latach nadeszła pora na wycofanie trybu Dominion. Riot przyznał się do zaniedbania tej kolejki i nagrodzi wszystkich graczy posiadających tam ponad 100 zwycięstw unikalną ikonką przywoływacza. Cieszcie się ostatnimi chwilami na Crystal Scar, bo zostanie on usunięty 22-go lutego.

Mistrz multitaskingu w grach

Wiecie co to multitasking? Polega to na tym, że w tym samym czasie robicie kilka czynności jednocześnie. Ostatnio jeden streamer i tym samym zawodowy gracz „Jae Won Crank Choi” grał w dwie gry na raz! I to w tytuły Blizzarda czyli Hearthstone i StarCraft II! Co najlepsze – w ciągu 10 minut wygrał oba pojedynki i w trakcie rozgrywki krytykował powolność swoich oponentów. A wy co ciekawego dzisiaj zrobiliście?

Nowy trailer Far Cy Primal

Ostatnio pokazywałam wam gameplay far cry primal, przyszła pora na nowy zwiastun produkcji Ubisoftu. Preordery możecie już składać na morele.net, premiera już w przyszłym tygodniu! Wiecie, że składając preorder macie dostęp do kilku dodatków? Możecie na przykład grać jako mamut… serio. W ramach pakietu leganda mamuta będziecie mogli wykonać 3 misje, walczyć z nosorożcami, uwolnić starego mamuta czy dokonać zemsty na ludziach.

Promocje i konkursy the Division

Jeśli przez kilka ostatnich dni pewnym magicznym zbiegiem okoliczności zostaliście pozbawieni internetu to pewnie nie wiecie o tym, że NVIDIA wystartowała z kolejną promocją. Tym razem zamiast Rise of the Tomb Raider, do wybranych kart graficznych, laptopów i zestawów komputerowych dodawane będzie Tom Clancy’s the division. Tym samym organizujemy konkurs z okazji otwartej bety wspomnianej produkcji. Wykażcie się swoim zmysłem recenzenckim i opiszcie nam w formie filmu lub tekstu swoje wrażenia z bety the division. osoba, która prześle nam najciekawsze zgłoszenie otrzyma do wyboru pudełkową wersję na pcta, xboxa 360 lub ps4. Konkurs trwa do 29-go lutego a swoje prace wysyłajcie na adres facebook@morele.net w tytule wpisujac”konkurs the division„. A my widzimy sie za tydzień, pa.