Ten poradnik pomoże Ci w szybkim zarabianiu PokeCoinsów. Walutę w grze można zdobywać poprzez wykonywanie określonych zadań lub nabyć ją za realną gotówkę.

Obrona Gymów

Kiedy osiągniesz poziom 5, zostaniesz poproszony o wybranie zespołu, który będziesz reprezentował. Po dołączeniu do drużyny, masz możliwość do obsadzanie niezajętego Gyma lub tego który jest zajmowany przez twój zespół.

Za przebywanie twojego Pokemona w Gymie otrzymujesz bonus w postaci 10 monet Pokecoins i 20 jednostek Gwiezdnego Pyłu. Klikając na tarczę w sklepie zbierasz swój codzienny bonus. Maksymalnie możesz bronić do 10 Gymów, dzięki czemu jesteś w stanie zarobić nawet 100 Pokecoinsów każdego dnia.

Walka o Gymy

Jeśli Gym jest zajęty przez drużyną przeciwną i chcemy ją przejąc należy pokonać wszystkich obrońców. Każdy z Gymów posiada pewny poziom prestiżu, bazujący na podstawie liczby przebywających tam trenerów.

Po przejęciu Gyma i umieszczeniu swojego Pokemona, aby bronił on tak długo, jak to tylko możliwe będziesz otrzymywał bonus w postaci monet Pokecoins. Dlatego też warto jest współpracować z znajomymi i wspólnie przejmować Gymy, aby posiadać ich jak najwięcej.

Polecane powerbanki do Pokemon GO