Na ogromny sukces gry Agar.io kolosalny wpływ na prostota rozgrywki i jasne zasady gry. Niektórym graczom nie wystarcza jednak to, co oferuje podstawowa wersja gry i szukają różnorodnych wtyczek, modów i usprawnień rozgrywki.

W tym tekście podamy kilka najpopularniejszych rozszerzeń. Jeżeli zastanawiasz się, jaka wtyczka do Agar.io będzie najlepsza, w tym tekście znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do lektury.

Agar.io server browser

Jest to dodatek instalowany jako rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome. Umożliwia on łatwiejsze wyszukiwanie serwerów i granie ze znajomymi. Po instalacji dodatku, w głównym menu gry Agar.io pojawia się dodatkowe pole IP. Poza tym poniżej znajdziemy adres serwera, z którym będziemy połączeni. Adres ten należy podać znajomym, z którymi zamierzamy zagrać. Gdy wpiszą oni adres serwera, będziecie mogli wspólnie zagrać na jednej planszy.

Agar.io mods

Ten dodatek umożliwia dodawanie nowych ustawień i ulepszeń do rozgrywki. Przykładem usprawnień, jakie niesie za sobą wtyczka Agar.io mods, może być dodanie linii krawędzi planszy, dzięki czemu łatwiej będzie się nam zorientować, gdzie wytyczono jej granice. Poza tym wtyczka umożliwia dodanie nieograniczonego zoomu lub kilku efektów wizualnych, np. wyświetlanie nazw graczy o wiele większymi literami, dodanie wyraźniejszych krawędzi komórek lub efekt rozmycia.

Agar.io Extended

Jest to oficjalna wtyczka z agario.org. Niesie za sobą kilka istotnych zmian i dodatków. Dzięki niej będziemy mogli włączyć i wyłączyć widoczność granic mapy, oddalać i przybliżać mapę za pomocą scrolla, połączyć się bezpośrednio z serwerem, wgrać własny skin, wybrać skin oraz wyświetlić wielkość każdej komórki.

Agar.io MiniMap

Ta wtyczka dodaje do rozgrywki mini mapę, która wyświetlana jest w prawym dolnym rogu ekranu. Na mini mapie pokazane jest najbliższe otoczenie oraz nasza pozycja.

Agar Movement Keys

Ta wtyczka. ułatwia poruszanie się za pomocą klawiszy (strzałki lub WSAD). Dodatkowo dzięki temu rozszerzeniu możliwe jest podłączenie pada.

Polecane laptopy do Agar.io