Długo oczekiwany sequel Destiny, Destiny 2, jest już praktycznie za rogiem, a użytkownicy obydwu konsol i PC, będą mogli nacieszyć się wcześniejszą rozgrywką dzięki otwartej becie. Jeśli już planujesz przyłączyć się do zabawy, dowiesz się, co możesz oczekiwać od nadchodzącej bety już w nadchodzących tygodniach.

Zapoznaj się z naszymi informacjami na temat bety Destiny 2 i sprawdź, kiedy będziesz mógł rozpocząć swoją przygodę z Destiny 2.

Kiedy Czy The Destiny 2 Beta dostępna będzie dla graczy konsolą?

PlayStation 4 Early Access (Wczesny dostęp)

  • 18 lipca 2017 r., 19:00

Xbox One Early Access (Wczesny dostęp)

  • 19 lipca 2017 r., 19:00

Wersja beta (Bez wczesnego dostępu)

  • 21 lipca 2017 r., 19:00

Czas zakończenia gry dla wszystkich graczy

  • 23 lipca 2017 r., Godz. 19:00

Kiedy beta Destiny 2 będzie dostępna dla graczy komputerowych?

Jak to się stało, nie ma zbyt wielu szczegółów pływających wokół, jeśli chodzi o PC beta. Aktualnie wiadomo, że Destiny 2 będzie miał wersję beta na platformie PC. Wiemy jednak, że beta będzie miała miejsce pod koniec sierpnia.

Nie wiadomo, czy beta będzie dostępna szybciej, dla tych, którzy zamówili wersję pre-order.

Co będzie włączone w przekątnej 2 beta?

W wersji beta Destiny 2 gracze otrzymają sporo treści, które powinny być wystarczające, aby gracze mogli ustalić, czy gra jest warta zakupu, jeśli nie zdecydowali się jeszcze na pre-order tytułu.

Na początek, gracze będą mogli cieszyć się pierwszą misją w kampanii Destiny 2 znanej jako Homecoming. Poza kampanią będzie dostępnych wiele trybów gier Endless Vale i Control, które są zapewnią godziny multiplayeru.

Nowa wersja Strike będzie też dostępna dla trybu multiplayer. Gracze mogą grać z dwójką swoich znajomych lub rozpocząć rozgrywkę z losowymi towarzyszami.

Gracze będą mieli okazję spróbować nowych klas: Dawnblade Warlock, Arcstrider Hunter i Sentinel Titan. Poza tym, 23 lipca 2017 r. Gracze będą mogli skorzystać z nowej „przestrzeni społecznej”, data ta,  jest również ostatnim dniem, w którym gracze mogą się zalogować na platformie PlayStation 4 i Xbox One.

Nie denerwuj się!

W przypadku każdej bety, i w tej nie obędzie się bez błędów, które prawdopodobnie pojawią się podczas testowania serwera. Zetkniesz się z błędami, czarnym ekranem,  i innymi problemami związanymi z siecią. Dlatego pamiętaj – graj w grę ze spokojem.

Nie oczekuj wszystkiego od wersji Beta!

Ta beta nie będzie zawierać różnych treści zapowiedzianych w Destiny 2. Niektóre usługi, które znajdą się w nowej przestrzeni społecznej, będą niedostępne, nie będzie wsparcia dla klanów, a postępy nie zostaną przeniesione z wersji beta na Główna gra.

Kiedy Destiny 2 pojawi się oficjalnie?

Po oficjalnym zakończeniu beta-testów wszystkie oczy będą zwrócone w kierunku oficjalnej premiery. Destiny 2 ma zostać uruchomiony 6 września 2017 roku na platformach PlayStation 4 i Xbox One. Wersja PC gry komputerowej rozpocznie się w następnym miesiącu, 24 października 2017 roku.

Polecane zestawy komputerowe do Destiny 2