​Witajcie w 46-tym odcinku Dollie Gaming News!


​Hearthstone – Przedwieczni Bogowie

A tymczasem… ​Kolejne rozszerzenie do Hearthstone!​ Przedwieczne zło przebudziło się ze swojej drzemki. Nadszedł czas, aby rozprostować macki i zasiać strach w sercach śmiertelników w trzecim rozszerzeniu do Hearthstone – Przedwieczni Bogowie. A przedwieczni bogowie obiecują śmiertelnikom nieskończoną moc, a nieziemskie istoty spoza czasu zwykle dotrzymują słowa – i to w jakim stylu! Tym razem zapewnią wam 134 ohydne karty, którymi wzbogacicie swoje kolekcje.

Znamy cenę PlayStation VR

SONY niedawno znowu przypomniało nam się w kwestii wirtualnej rzeczywistości, podając cenę oraz datę premiery googli Sony VR. Jeśli macie chrapkę na ten nowy rodzaj grania to lepiej zacznijcie już odkładać pieniądze, gdyż headset warty jest 400€, czyli jest to mniej więcej równowartość konsoli PS4. By sprzęt poprawnie działał musimy dokupić kamerkę PlayStation za około 250zł. Premiera Sony VR będzie miała miejsce w połowie października.

Patch do Warcraft III

Blizzard dba o swoich fanów i widać to, zwłaszcza w minionym tygodniu. Diablo II otrzymało patcha, który przystosuje grę do nowszych systemów operacyjnych. Teraz przychodzi pora na Warcrafta III, czyli 14-letni legendarny tytuł dla wszystkich fanów pecetowych gier. Na tą chwilę jeszcze nie wiemy co przyniesie za sobą nowa łatka, najprawdopodobniej również będzie to wsparcie dla nowszych systemów.

Diablo III w modelu Free to Play

Czyżby najpopularniejszy Hack”n”slash trafił w nasz łapki zupełnie za darmo? To tylko pogłoski, ale mogą okazać się prawdziwe. Przez krótki czas w oficjalnym sklepie Battleneta widoczny był box z ofertą podstawki diablo III za darmo z ograniczeniem do 70 lvla. Blizzard zaprzeczył owym doniesieniom tłumacząc, że był to błąd wyświetlania, który został poprawiony. Trochę ciężko mi w to uwierzyć, a wam?

DLC do Fallout 4

Halo, czy są tu jacyś gracze Fallouta 4? Chyba nie zapomnieliście o tym tytule co? Bierzcie ponownie pady w dłoń i ruszajcie na pustkowia, bowiem zbliża się pierwsze dlc o nazwie Automatron. Do sklepów trafi oni 22-go marca równolegle na wszystkie platformy. Autmatron przedstawia historię tajemniczego i szalonego mechanika, który wypuszcza w świat hordę agresywnych robotów. Gracze nie tylko będą musieli dotrzeć do źródła tej plagi, ale przy okazji zbudują własnego mechanicznego towarzysza. Awwww Twój własny mechaniczny przyjaciel ♥ ale przecież już nie potrzebujesz drugiego, masz komputer.

Polecane zestawy komputerowe