Outlety mają tę niesamowitą przewagę nad portalami internetowymi z używanym sprzętem komputerowym, AGD bądź RTV, że zdecydowana większość urządzeń jest nowa. Pochodzą one z wystaw lub magazynów sklepowych, a czasem ich zwroty spowodowane są drobnym wgnieceniem czy też zwyczajną pomyłką modelu podczas składania zamówienia. Obowiązkowo posiadają gwarancję o różnym czasie trwania.

Zakupy na portalach aukcyjnych mogą być ryzykowne

Podczas zakupu w outlecie zawsze wiadomo, co i od kogo się kupuje, a sprzedawca nie zniknie po otrzymaniu przelewu, tak jak ma to często miejsce w przypadku hurtowników na aukcjach internetowych. Dodatkowo poszczególne części mogą być mocno wyeksploatowane, co związane jest niestety z koniecznością szybkiej i dość kosztownej naprawy towaru. Informacji takiej nigdy nie uzyskamy na etapie wyboru i zakupu, gdyż do transakcji po prostu by nie doszło.

Co można kupić w outlecie?

W outlecie często oferowane są urządzenia z niedostępnych już kolekcji, bo przykładowo wycofano je niedawno z produkcji. Zazwyczaj opłaca się także kupić podobny model sprzętu do aktualnie posiadanego, gdyż w razie awarii i mało korzystnej ceny naprawy, będzie się dysponowało bardzo tanimi częściami zamiennymi. Ceny laptopów, żelazek czy piekarników w outlecie spadają nawet o 60%!
Dowiedz się więcej o Outlecie morele.net