Kolejna część fantastycznej serii o przygodach Oriego pojawi się w sprzedaży najprawdopodobniej już w 2018 roku. Produkcja jest kontynuacją Ori and the Blind Forest. Tym razem rozgrywka koncentruje się jednak na odkrywaniu prawdziwego przeznaczenia głównego bohatera. Szykujcie się na wzruszające momenty i przepiękne widoki. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, jaki komputer do Ori nad the Will of the Wisps wybrać, jakie są wymagania sprzętowe gry i czego możemy się spodziewać po długo wyczekiwanym tytule.

Ori and the Will of Wisps – recenzja

Poprzednia część gry – Ori and the Blind Forest – została uznana za jeden z najbardziej hipnotyzujących tytułów na Xbox One, który łączy zachwycającą grafikę i innowacyjną rozgrywkę platformową, a przy tym momentami jest naprawdę wzruszający. W Ori and the Will of Wisps ponownie wcielamy się w rolę duszka opiekuńczego lasu. Tym razem jednak naszą główną misją będzie odkrycie prawdziwego przeznaczenia bohatera. Rozgrywkę rozpoczynamy w lesie Nibel, ale tym razem staramy się przedostać poza jego granice.

Trudno o pełną recenzję Ori and the Will of the Wisps, ale pewne informacje są już dostępne. Do dyspozycji gracza będą bardzo rozległe lokacje dające mu wiele możliwości eksploracyjnych. Dotarcie do niektórych miejsc będzie jednak wymagało szczególnych umiejętności, które pojawią się w trakcie rozgrywki. Doskonalenie umiejętności Oriego pomoże również zyskać przewagę w walce i lepszą zwrotność. Gra będzie miała wiele wspólnego z pierwszą częścią, dlatego można się spodziewać wielu wzruszających momentów i zachwycającej warstwy wizualnej.

Nie znamy co prawda dokładnej daty premiery, ale najprawdopodobniej tytuł przygotowywany na Xbox One, Xbox One X i Windows 10 pojawi się już w 2018 roku.

Ori and the Will of Wisps – wymagania sprzętowe

Pierwsza oficjalna zapowiedź gry Ori and the Will of the Wisps pojawiła się podczas konferencji E3 w 2017 roku. Dzięki temu wiadomo, że tytuł będzie dostępny w wersji na konsolę Xbox One, Xbox One X i na system operacyjny Windows 10.

Dopracowana nawet w najmniejszych detalach grafika będzie mogła być wyświetlana w rozdzielczości 4K, co sprawia, że najlepiej będzie wyglądała w najnowszym wydaniu konsoli od Microsoft. Wymagania sprzętowe Ori and the Will of the Wisps z pewnością zaspokoi także komputer gamingowy Asus ROG STRIX.

Jeśli więc szukasz komputera do Ori and the Will of the Wisps, zwróć uwagę na ten model. Jest to bowiem nie tylko potężna platforma do gier i obsługi multimediów, ale także sprzęt umożliwiający najlepsze wrażenia wizualne.

Karta graficzna GeFore® GTX 1050Ti z architekturą NVIDIA Pascal w konfiguracji z procesorem siódmej generacji Intel® Core™ i7 gwarantują płynność i niesamowitą wydajność rozgrywki. Komputer został wyposażony również w 12 GB pamięci RAM DDR4 i 2 TB pamięci na dysku twardym HDD. Za wysoką jakość obrazu odpowiada również wyświetlacz Full HD o przekątnej 15,6 cala i szerokich kątach widzenia. Zastosowano w nim matową matrycę, co pozwala cieszyć się dobrą jakością widzenia kolorów nawet pod dużym kątem i przy mocnym nasłonecznieniu.

Polecane komputery do Ori and the Will of the Wisps


Ori and the Will of the Wisps – recenzja, wymagania sprzętowe
Rate this post