Na sukces w Counter Strike: Global Offensive składa się wiele elementu od taktyki, umiejętności, aż po sprzęt na którym się gra. Dlatego też pewnie nie raz zastanawiałeś się jakiej myszki używa jednej z najbardziej rozpoznawalnych graczy jaki mjest – Jarosław „pasha” Jarząbowski.

Używaną myszką przez naszego sympatycznego rodaka jest Zowie FK2. Jest ona mniejsza w porównaniu do jej poprzedniczki FK1, ale podobnie jak ona została wyposażona w sensor Avago ADNS-3310. Jest on precyzyjny i bez problemu rejestruje szybkie ruchy podczas grania. Myszka ta jest również lekka, a dzięki dużej powierzchni ślizgaczy jeździ się nią komfortowo po miękkich podkładkach.

Zowie FK2

Mysz nie posiada praktycznie żadnych dodatków w postaci świecącej loga, dedykowanych sterowników czy dużej ilości przycisków, co nie każdemu może się podoba, lecz dla niektórych może to być zdecydowanie zaletą. Została wykonana z bardzo dobrego materiału, więc osoby z pocącymi się rękami nie będą narzekać, że mysz wyślizguje im się z rąk.

Mysz używana przez pasha