W branży sklepów stacjonarnych wypuszczanie gazetek jest rzeczą powszechną – do naszych skrzynek pocztowych, zamiast listów trafiają często właśnie oferty wielkich sieciówek. Ostatnimi laty Internecie pojawił się nowy trend: gazetki w formie elektronicznej. Sklep internetowy morele.net przygotował taką właśnie gazetkę promocyjną, skierowaną do osób szukających okazji zakupowych.

Gazetka morele.netW nowej ofercie sklepu internetowego znajdą się aktualne promocje oraz specjalne oferty dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Wzorem wiodących firm w branży, morele przygotowało zestaw najlepszych ofert z niemal każdej kategorii sprzętu. Szczególne względy mają tutaj użytkownicy PC, dla których w promocji oferowany jest bardzo atrakcyjny zestaw produktów. Znajdują się tu świetne modele komputerów multimedialnych, biurowych i oczywiście sprzęt gamingowy.

Najprawdopodobniej promocje będą ciągle rozszerzane i wkrótce w nasze ręce trafią również nowe kody promocyjne do wykorzystania na stronie morele. Jakie korzyści mogą przynieść? Tego nie wiadomo na pewno. Mogą to być, jak do tej pory, darmowe usługi jak montaż komputerów, darmowa dostawa czy dokładny test sprzętu ale niewykluczone, że pojawią się też kody obniżające ceny produktów.

Aby zobaczyć aktualną gazetkę kliknij w obrazek.