Znany producent urządzeń peryferyjnych dla biura i graczy zapowiedział właśnie rozpoczęcie nowej serii tego typu sprzętu. Prodigy, to linia produktów dedykowana przede wszystkim graczą. W jej składzi wchodzą 4 urządzenia – mysz G403 bezprzewodowa i przewodowa, klawiatura G213 oraz słuchawki G231.

Logitech G403 Prodigy

Mysz Logitech G403 Prodigy charakteryzują się lekką konstrukcją oraz gumowymi uchwytami zapewniającymi pewny chwyt i dużą wygodę użytkowania. Poza tym według zapewnień producenta myszka ta zapewnia szybki czas reakcji, a to za sprawą nowego mechanizmu napięcia klawiszy, redukującego siłę potrzebną do kliku.

W środku znajduje się sensor PWM3366. Za pomocą dołączonego oprogramowania możemy ustawić DPI, zmienić podświetlenie oraz zaprogramować przyciski. Mysz jest dostępna w wersji przewodowej i bezprzewodowej.

Logitech G213 Prodigy

W przypadku klawiatury Logitech G213 również możemy liczyć na wysoką wydajność. Producent chwali się „czterokrotnie szybszą reakcją niż w przypadku zwykłej klawiatury”. Nie zabrakło także funkcji anti-ghosting. A na pochwałę zasługuje duża wytrzymałość i wysoka ergonomia.

Do dyspozycji użytkownika oddano pięciostrefowe podświetlenie RGB, również bez niego klawiatura prezentuje się bardzo dobrze.

Logitech G231 Prodigy

Ostatnim urządzeniem w zestawie są słuchawki Logitech G231, które to zostały wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki. Zapewniają one czysty i głośny dźwięk, a przy tym są wygodne. W realizacji tego ostatnio ma pomóc miękki materiał z którego zostały wykonane nauszniki. Nie zabrakło też mikrofonu.

Jak się prezentują ceny poszczególnych produktów? Za przewodową mysz Logitech G403 Prodigy przyjdzie nam zapłacić 309 zł, bezprzewodowa wersja to wydatek rzędu 519 zł, klawiatura to koszt z kolei 349 zł, a słuchawek 259 zł.

Polecane myszki Logitech