LEGO STAR WARS: THE FORCE AWAKENS

Star Wars tu, Star Wars tam… a wiecie, że pod koniec czerwca będziecie mogli pograć w wersję LEGO przebudzenia mocy? Bo ja wiem o tym za sprawą sklepu xboxa, gdzie pozycja ta została umieszczona w ofercie. Co ciekawe, twórcy mają dodatkowo przedstawić wydarzenia jakie miały miejsce pomiędzy 6 a 7 epizodem gwiezdnych wojen. Czekamy na informacje na temat preorderów

Nowy zwiastun Hitman

Dzięki Square Enix możemy zobaczyć bardzo elegancki trailer o tytule „Świat Zabójstw”. Twórcy dają nam do zrozumienia, że zabicie pozornie nieznaczącej osoby może mieć wpływ na powodzenie danej misji. Oto przykład: W Maroko ginie bankier, następstwem czego generał traci zdolność kredytową. Wśród żołnierzy wybucha bunt, dwójka ludzi zostaje skazana na śmierć. Wystarczyło, że zabójca pozbył się kogoś tak mało znaczącego jak pracownik banku, by kryzys sięgnął samego wojska.

Esport Challenge

Jesteście fanami polskiego e-sportu i nie macie nic do roboty w najbliższy weekend? W takim razie wybierzcie się do Płońska na turnieje lanowe w ramach Esport Challenge. Zawodnicy zmierzą się w ramach jednej z dwóch gier i FIFA 16 lub Counter strike global offensive, gdzie nagrodą za pierwsze miejsce jest 10 000 złotych + nagrody rzeczowe. Prócz tego na miejscu znajdziecie samochód buddaplay, gdzie będziecie mogli pograć w nowe tytuły, odpocząć na ogromnych poduchach i zwiedzić kilka stoisk z koszulkami, gadżetami i sprzętem.

Zmiany w Hearthstone

Blizzard stale stara się ulepszać swoją flagową karciankę, jaką jest hearthstone. Teraz pora na mały ukłon w stronę nowych graczy. Początki przy hearthstone dla nowych graczy bywały bardzo trudne ze względu na niewielką liczbę kart, jakimi można dysponować. Dlatego też gra będzie miała nową formę rozgrywki o nazwie „standard”. Będziemy tam mogli korzystać z ograniczonej liczby kart, wydanych w ciągu ostatnich dwóch lat. Drugi format nazywany „Wild” będzie zawierał w sobie wszystkie, kiedykolwiek wydane karty. Jak myślicie – dzięki temu rozwiązaniu Hearthstone będzie bardziej przyjazny dla nowych graczy?

Polecane zestawy komputerowe