South Park: The Fractured But Whole to kolejna gra RPG utrzymana w klimacie South Park – humorystycznej kreskówki dla dorosłych. Pozycja łączy w sobie elementy cRPG i 2D z turowym systemem walki. Za tytuł odpowiada studio Ubisoft.

Fabuła gry South Park: The Fractured But Whole koncentruje się na prześmiewczym podejściu do filmów i komiksów o superbohaterach. Akcja rozgrywa się w miasteczku South Park, gdzie gracz kieruje poczynaniami dziecka zwanego „Nowym”; dzieckiem, które wraz z rodzicami niedawno wprowadziło się do miasteczka. Dzieci z grupy Cartmana, które przebrały się za superbohaterów stają w szranki z profesorem Chaosem.

Kamera ukazana jest z boku postaci, a walka przebiega w systemie turowym. Jak przystało na prawdziwego RPGa, twórcy oddali graczom pokaźną ilość najróżniejszych zadań fabularnych i pobocznych, a także całą masę przedmiotów do zebrania. Poza tym zaimplementowano system rozwoju postaci.

Gra South Park: The Fractured But Whole przeznaczona jest wyłącznie do rozgrywki singleplayer, twórcy nie przygotowali gry w trybie dla wielu graczy. Poniżej prezentujemy minimalne i rekomendowane wymagania South Park: The Fractured But Whole.

Minimalne wymagania South Park: The Fractured But Whole:

System: Windows XP 32 bitowy

Procesor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5600+

Karta graficzna: AMD GeForce GT 720 v2 lub AMD Radeon HD 7670 v2

Pamięć RAM: 2 GB

Wolne miejsce: 12 GB

Rekomendowane wymagania South Park: The Fractured But Whole:

System: Windows 7 64 bitowy

Procesor: Intel Core i5-750 2.66 GHz lub AMD Athlon II X4 645

Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 460 lub AMD Radeon R7 260X v2

Pamięć RAM: 4 GB

Wolne miejsce: 12 GB

Jaki laptop do South Park: The Fractured But Whole?

By cieszyć się grą na minimalnych wymaganiach, niezbędny będzie laptop z układem AMD Radeon R7 lub nowszym, albo GeForce GTX 940M od Nvidii. Proponujemy jednak nieco lepsze podzespoły- Nvidia GeForce GTX 960M lub AMD Radeon R9.

Polecane laptopy do South Park: The Fractured But Whole