Od pewnego czasu niezwykłą popularnością, nie tylko wśród młodzieży cieszy się gra przygodowa Black Mirror. Jej fabuła podzielona jest na kilka bogatych rozdziałów. Znajdziemy tam aż 120 lokacji i tyle samo dialogów. W grze roi się od różnorodnych zagadek, wielu postaci drugoplanowych i wielu przerywników filmowych. Do takiej gry potrzebny jest nowoczesny i dobrze skonstruowany sprzęt komputerowy, który udźwignie wysoką jakość przygotowanych modułów dźwiękowych, graficznych i programistycznych. Wysokiej rozdzielczości grafika idealnie prezentować się będzie na szerokich ekranach. Wtedy wirtualny świat zbliżony jest nieco do tego prawdziwego.

Najlepszy komputer do Black Mirror

Na pewno musi być zaopatrzony w wysokiej klasy kartę graficzną, bo bez tego efekty wizualne będą raczej mizerne. Bardzo dobre karty graficzne mają między innymi komputery firmy Toshiba, Asus, Dell czy Acer. Rozgrywki na ekranach tych komputerów są prawdziwą przyjemnością dla wszystkich graczy. Z racji tego, że na rozgrywkach poprzez rozbudowaną fabułę gry można spędzić naprawdę wiele godzin, procesory tych komputerów zostały skonstruowane tak, by cały mechanizm nie przegrzewał się zbyt szybko. Funkcje chłodzenia sprzętu są także znakomicie zaaranżowane, przez co nie istnieje ryzyko, że komputer się zwyczajnie przegrzeje i nastąpią poważne problemy z dyskiem, bądź zasilaniem. Komputer do Black Mirror musi mieć także wysokiej jakości głośniki, aby dźwięki z dialogów czy scen akcji były jak najbardziej autentyczne w przekazie.

Komputer do Black Mirror wymagania sprzętowe

Im większy ekran – tym lepiej dla wrażeń wizualnych. Gra wciąga na tyle, że chce się w niej uczestniczyć nie tylko w czasie spędzonym w domu, ale także poza nim, np. w czasie podróży. Nie zaszkodzi więc, aby komputer zaopatrzony był w długo działającą baterię zasilającą. Przy zastosowaniu wielu nowoczesnych komputerów znanych marek, baterie działać mogą nawet do kilku godzin. Ich ponowne załadowanie wymaga coraz mniej dodatkowego czasu, więc gracz może właściwie działać w trybie czynnym i bez dłuższych przerw.

Black Mirror wymagania sprzętowe

Black Mirror minimalne wymagania:

  • Procesor: Intel Core i3 2,5 GHz, AMD Phenom II 2,6 GHz bądź lepszy
  • Karta graficzna: NVIDIA GeFroce GTX 450, AMD Radeon HD 5570, 1 GB pamięci
  • DirectX 11
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Dysk twardy: 12 GB wolnego miejsca na dysku
  • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7/Windows 8.1/Windows 10.

Black Mirror zalecane wymagania:

  • Procesor: Intel Core i5 2,5 GHz czwartej generacji, AMD FX8350 4,0 GHz bądź lepszy
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 770, AMD Radeon HD 7970, 2 GB pamięci
  • DirectX 11
  • Pamięć: 8 GB RAM

 

Polecane komputery do Black Mirror