Przyszłość należy do mobilnych gier sieciowych. Fani gier z pewnością oczekują na nowe pozycje dla systemu iOS. Wirtualne rozgrywki stają się coraz bardziej powszechne, szczególnie w trybie multiplayer. Umożliwia to łączenie się z graczami nawet z całego świata przez globalną sieć za pośrednictwem serwerów. Sprawia to, że rywalizacja nabiera nowego wymiaru. AppStore pęka w szwach, bo każdego miesiąca pojawiają się w nowe produkcje. Wszystkie cechują się oryginalnością i wciągają graczy w trans zabawy. Użytkownicy iPhone i iPad mogą cieszyć się ulubionymi grami na iOS i rywalizować ze znajomymi.

Najlepsze i polecane gry na iOS:

Severed

Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego posiadacza urządzenia z systemem iOS, ze względu na świetną fabułę i oprawę graficzną. Jest to wyjątkowa pozycja i ciężko znaleźć coś podobnego w mobilnym sklepie. Jest to jeden z hitów PS Vita. Szybko okazało się, że gra skradła serca użytkowników. Jej styl i fabuła bronią się w każdym wydaniu. To jedna z tych pozycji, które wypada znać.

 Castleparts

Przykład gry, którą można śmiało zaliczyć do dobrych gier strategicznych, których wcale nie jest tak wiele. W przypadku Castleparts fabuła przenosi gracza w bardzo odległą przeszłość. Walka o zamek, ochrona swoich dóbr i pokonywanie rywali od lat daje masę frajdy — tym razem nie jest inaczej. Jeżeli to nie wystarczy, to nie wahając się, można skorzystać z pakietu czarów, który mamy pod ręką. W Castleparts poza zmaganiem się ze sztuczną inteligencją możemy też toczyć pojedynki sieciowe w dwie lub więcej osób. Proste sterowanie jest niewątpliwym plusem.

Mortal Kombat X

 Kolejna, dziesiąta już odsłona kultowej serii niezwykle brutalnych bijatyk, wyprodukowana przez studio NetherRealm. Główne różnice względem poprzedniej wersji to rozbicie znanych postaci na różniące się między sobą warianty, wprowadzenie niedostępnych wcześniej zawodników i trybów gry. Oprócz wojowników z uniwersum Mortal Kombat możemy też walczyć dwoma dodatkowymi postaciami: Predatorem oraz Jasonem Voorheesem. Zaletami gry jest dopracowana oprawa audiowizualna, dynamiczność oraz ciekawy system zbierania wojowników. Możliwa gra w dwie lub więcej osób.

Polecane smartfony z iOS