Worms WMD to najnowsza odsłona niezwykle popularnego cyklu strategicznych turówek z sympatycznymi robakami w roli głównej. Poza klasycznymi rozwiązaniami studio Team 17 dodało kilka nowych elementów- sterowanie pojazdami i ukrywanie się pod ostrzałem w zabudowaniach.

Cel gry pozostał taki sam jak w innych Wormsach – eliminacja robali przeciwnika w możliwie najkrótszym czasie. Podczas zabawy korzystamy z dobrze znanego schematu z poprzednich odsłon serii. W eliminacji wroga pomoże nam ogromny arsenał różnorodnych broni- przez klasyczne bazooki, granaty, palnik, linę do sprawnego poruszania się po mapie, aż do super owiec, nalotów z kiełbaskami, dynamitu, czy kija baseball’owego.

Gracz może personalizować swoje robaki, przez dodawanie im nakryć głowy, twarzy, nagrobków, głosu, czy nadawaniu imion. W grze Worms WMD dodano również możliwość sterowania najróżniejszymi pojazdami, które pomogą w boju- np. czołgiem, który zadaje ogromne obrażenia. Poza tym możemy chować się w budynkach i wykorzystywać ich strukturę do sprawnego prowadzenia ognia.

Szata graficzna Worms WMD wykonana została w bajkowym stylu, z ładną, rysunkową kreską. Za fizykę odpowiedzialny jest autorski silnik studia Team 17. Poniżej prezentujemy rekomendowane wymagania gry Worms WMD.

Rekomendowane wymagania Worms WMD

  • System: Windows 7 64 bitowy
  • Procesor: Intel Core i5 Quad Core 2.5 GHz
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX
  • Pamięć RAM: 8 GB

Polecane zestawy komputerowe do Worms WMD

Jaki laptop do Worms WMD?

Chcąc odpalić grę Worms WMD na laptopie, dobrze wybrać sprawdzony sprzęt z układami Nvidia GeForce GTX 960M lub AMD Radeon R9. Poniżej znajdą państwo najlepszych ranking laptopów do gry Worms WMD.

Ranking laptopów do Worms WMD

Jaki komputer do Worms WMD? Wymagania sprzętowe.
5 (100%) 2 votes