Warhammer 40,000: Sanctus Reach to turowa strategia z elementami RPG utworzona na licencji sławnego Warhammer 40,000. Zadaniem gracza, który wciela się w jednego z Kosmicznych Marines, jest odparcie inwazji orków z układu gwiezdnego Sanctus Reach. Za tytuał odpowiada Straylight Entertainment.

Fabuła gry przedstawia 41 tysiąclecie, które rozdzielane jest ciągłymi konfliktami. Podczas zabawy gracz wciela się w dowódcę zakonu Kosmicznych Marines – Space Wolves, którego zadaniem jest pokonanie orków, którzy zdołali niemal całkowicie podbić ludzkość. Ostoją i jedyną niepodbitą dotychczas planetą jest Alaric Prime.

Zabawa oferuje nam dwie kampanie dla jednego gracza, które składają się z 50 misji. Warhammer 40,000: Sanctus Reach oferuje 30 różnorodnych jednostek – zarówno standardowych oddziałów, jak i legendarnych członków zespołu, takich jak np. Logan Grimnar – mistrz zakonu Space Wolves.

Twórcy ze studia Straylight Entertainment dodali również możliwość gry z innymi w trybie potyczek PBEM+ (Play By E-Mail+), lub walki ze sztuczną inteligencją.

Gra korzysta z autorskiego silnika graficznego Archon. Dba on o ładną oprawę audiowizualną oraz duże zróżnicowanie środowiska.

Poniżej prezentujemy minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe gry Warhammer 40,000: Sanctus Reach.

Minimalne wymagania Warhammer 40,000: Sanctus Reach

  • System: Windows XP 32 bitowy
  • Procesor: Dual core 2 GHz
  • Karta graficzna: GeForce 8800 512 MB lub lepsza
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Wolne miejsce: 2 GB

Jaki laptop do Warhammer 40,000: Sanctus Reach?

Warhammer 40,000: Sanctus Reach to dosyć wymagająca pozycja. By gra działała płynnie, warto posiadać solidnie wyposażony laptop, np. w układy graficzne Nvidia GTX 980M lub AMD Radeon R9.

Poniżej prezentujemy ranking najlepszych laptopów do Warhammer 40,000: Sanctus Reach.

Polecane laptopy do Warhammer 40,000: Sanctus Reach