The Guild 3 to trzecia odsłona popularnej serii ekonomicznych sandboxów z elementami RPG. Podczas zabawy gracze mogą podjąć się różnych ścieżek kariery średniowiecznej rzeczywistości. Za tytuł odpowiada studio GolemLabs.

Jaki komputer do The Guild 3? Wymagania sprzętowe

Grę The Guild 3 możemy zakwalifikować jako symulator średniowiecznego życia. Fabuła gry rozpoczyna się w 1400 roku. Gracz obejmuje prowadzenie nad średniowiecznym mieszczaninem, który trudni się polityką oraz handlem. Podczas rozgrywki naszym celem jest zbudowanie dynastii.
Rozgrywka nie narzuca utartych ścieżek i jasno wytyczonego postępowania, a jej forma przypomina nam bardziej tytuł sandboxowy. To od gracza zależy, jak pokieruje swoją postać oraz własny biznes. Gracz może skupić się na mistrzowskim opanowaniu jednej profesji lub podjęcia się kilku powiązanych ze sobą działań w branży.
Twórcy oddali graczom możliwość zrzeszania się wśród gildii i cechów, a także rozbudowany system ulepszania umiejętności postaci. Wedle sandboxowej formuły, od poczynań gracza uzależniony jest przebieg wydarzeń oraz stosunek poszczególnych grup i postaci niezależnych.
Gra The Guild 3 opiera się na silniku graficznym gry Darksiders. Poniżej prezentujemy minimalne oraz rekomendowane wymagania gry.

Minimalne wymagania The Guild 3

System: Windows 7 32 bitowy
Procesor: Intel Core 2 Duo E4700 2.6 GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5800+
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 470 lub AMD Radeon HD 5850 2048 MB
Pamięć RAM: 4 GB
Wolne miejsce: 5 GB

Rekomendowane wymagania The Guild 3

System: Windows 7 64 bitowy
Procesor: Intel Core i5-750S 2.4 GHz lub AMD Phenom II X4 965
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 760 lub AMD Radeon HD 7950
Pamięć RAM: 2 GB
Wolne miejsce: 4 GB

Jaki laptop do The Guild 3?

By cieszyć się grą The Guild 3, należy postawić na sprawdzony sprzęt z układami Nvidia GeForce GTX 940M lub AMD Radeon R7, które zapewnią rozgrywkę na przyzwoitym poziomie. Bardzo dobrze poradzi sobie również karta Nvidia GeForce GTX 960M albo AMD Radeon R9. Poniżej prezentujemy ranking laptopów, które zapewnią komfortową rozgrywkę w tytuł w The Guild 3.

Polecane laptopy do The Guild 3