Terraria: Otherworld indie sandboksowa platformówka, która głównie polega na rozbudowanym systemie craftingu. Terraria: Otherworld twórcy skupili się na stworzeniu fabuły oraz dodaniu większej ilości elementów RPG, niż miało to miejsce w pierwszej odsłonie gry Terraria. Za tytuł odpowiada studio Re-Logic.
Akcja gry toczy się w alternatywnym uniwersum, w którym panowanie przejmuje mroczna siła. Zadaniem gracza jest unicestwienie źródła mroku i przywrócenie porządku świata. Zabawa w omawianej grze nie różni się niczym od podstawki.

Gracz eksploruje świat w poszukiwaniu surowców, tworzy kolejne, coraz lepsze narzędzia, zakłada plantacje, tworzy budowle, produkuje uzbrojenie, a także regularnie walczy ze stworami czyhającymi w zakamarkach eksplorowanego świata.

W Terraria: Otherworld nie mogło zabraknąć również bossów, których kolejna eliminacja jest swego rodzaju wyznacznikiem postępu zabawy. W Otherworld w stosunku do pierwszej odsłony gry Terraria, twórcy rozwinęli rozwój postaci oraz dodali elementy fabularne. Nie ogranicza to jednak w żaden sposób rozgrywki.

Zmianom uległ interfejs craftingu, dzięki czemu jest on teraz bardziej intuicyjny. Zabawę możemy prowadzić w trybie rozgrywki dla jednego gracza oraz w zabawie wieloosobowej online.

Poniżej prezentujemy minimalne wymagania gry Terraria: Otherworld.

Minimalne wymagania Terraria: Otherworld

  • System: Windows 7 32-bitowy
  • Procesor: Intel Pentium 4 1.6 GHz lub AMD Athlon XP 1700+
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce 8500 GT
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • Wolne miejsce: 200 MB

Jaki laptop do Terraria: Otherworld?
Terraria: Otherworld nie należy do najbardziej wymagających pozycji. Niemniej, przy kupnie laptopa warto wybrać sprzęt, który idealnie sprawdzi się również w przypadku bardziej wymagających gier.
Poniżej prezentujemy idealne laptopy do gry Terraria: Otherworld i nie tylko.

Polecane laptopy do Terraria: Otherworld