Battlefront 2 to kolejna odsłona słynnej gry akcji od Electronic Arts. W grze prawdopodobnie przeniesiemy się do wydarzeń z ostatnich epizodów VII – IX. CEO Andrew Wilson potwierdził premierę gry Battlefront 2 na okres wakacyjny 2017 roku. Wilson dodał, że nowa odsłona gry będzie osadzona w większym świecie, z większa ilością lokacji i większym wyborem bohaterów. Czego możemy się spodziewać?

Minimalne wymagania Star Wars: Battlefront II:

 • Core i5-7500 2.66GHz, Phenom II X4 955
 • GeForce GTX 460,Radeon HD 5850 1024MB
 • Win 7 64
 • DX 11
 • 30 GB

Rekomendowane wymagania Star Wars: Battlefront II:

 • Core i5-7600 2.8GHz, Phenom II X4 975
 • GeForce GTX 650 Ti, Radeon HD 6870
 • 6 GB
 • Win 7 64
 • DX 11
 • 30 GB

Polecane komputery do Star Wars: Battlefront 2


Jaki komputer udźwignie ciężar nowej odsłony Star Wars?

Z pewnością będziemy musieli wyposażyć się w mocną jednostkę centralną. Szybki procesor, mocna karta graficzna i ogromna ilość RAMu to podstawa. Należy więc uzbroić się w najmocniejsze komponenty, aby móc cieszyć się w pełni Star Wars: Battlefront 2. Procesor pokroju Intel Core i5, 8 GB pamięci RAM oraz karta grafiki GeForce z serii GTX 1070 powinny wystarczyć aby rozgrywka była na zadowalającym poziomie, gwarantującym ogromną ilość detali i wysoką płynność.

Czym kierować się przy wyborze komputera do Battlefront 2?

Należy w pierwszej kolejności odpowiedzieć sobie na pytanie: czy potrzebuję urządzenia mobilnego, czy wystarczy mi jednostka centralna? Opcja pierwsza daje nam dużą swobodę działania. Odpowiednia będzie dla osób chcących posiadać uniwersalne urządzenie, które będą mogli mieć zawsze przy sobie. Mocny laptop gamingowy doskonale sprawdzi się jako maszyna do grania w nowy Star Wars. Złożenie stacjonarnego komputera, który udźwignie ciężar Battlefront 2 należy uzależnić głównie od wymagań sprzętowych gry oraz własnych potrzeb. Pierwszym kryterium wyboru jednostki centralnej muszą być zatem rekomendowane wymagania sprzętowe gry.

Monitor lub ekran laptopa

Duży komfort podczas grania w Battlefront 2 uzyskamy na laptopie z 17,3” lub 19” calowym ekranem. Mniejsza przekątna ekranu co prawda zagwarantuje lepszą mobilność urządzenia ale komfort rozgrywki spadnie znacząco.

Jeśli chodzi o monitory współpracujące z PC warto zwracaj uwagę na większe przekątne. Należy pamiętać, że ze wzrostem rozmiaru ekranu spada mobilność urządzenia (laptop) oraz rośnie zapotrzebowanie na moc.

Aby nie stracić na płynności i szczegółowości wyświetlanych treści warto zadbać o mocniejsze procesory i karty graficzne w przypadku większych ekranów wysokiej rozdzielczości. W przypadku urządzeń przenośnych warto zwrócić uwagę na typ matrycy. Do wyboru mamy matryce błyszczące i matowe. W zależności od wybranej opcji uzyskujemy inne parametry, tj. kontrast i nasycenie. Jeśli chodzi o rozdzielczość możemy wybierać między Full HD oraz 4K.

Dodatkowe parametry

Dodatkowymi parametrami, które warto mieć na uwadze przy wyborze komputera do gry Star Wars: Battlefront 2, może być ilość portów oraz kultura pracy urządzenia. Dobre i ciche chłodzenie sprawi, że będziemy mogli spędzić więcej godzin na komfortowej rozgrywce, natomiast duża ilość dodatkowych portów, zwiększy ergonomię i pozwoli na podłączenie dużej ilości akcesoriów.

Polecane myszy do Star Wars: Battlefront 2