Sniper: Ghost Warrior 3 jest trzecią odsłoną popularnej gry FPP osadzonej w klimacie snajperskich strzelanin. Twórcy rzucili gracza w konflikt między Rosją a USA, a Polskie studio odpowiedzialne za grę- CI Games postawiło na świetną oprawę audiowizualną i niebanalną fabułę.

Twórcy dali graczom o wiele więcej swobody w działaniach. Możemy wykonywać misje główne, a także całą masę misji pobocznych. Podczas zabawy będziemy musieli korzystać z elementów survivalu, craftingu i całej masy nowoczesnego sprzętu wojskowego- poza całym arsenałem karabinków snajperskich, w nasze ręce wpadnie np. dron wojskowy służący do zwiadu, rozbrajania min, czy hakowania.

Gracz wciela się w Jonathana Northa- emerytowanego snajpera, który wysłany w dalekie zakątki Gruzji ma za zadanie eliminować kluczowe dla powodzenia całej misji cele i wykonywać kolejne misje. Poza odgórnymi misjami Jonathan musi odnaleźć swojego zagubionego brata.

Zwiedzając rozległy świat Sniper: Ghost Warrior 3, gracz musi samodzielnie zdecydować, z kim się sprzymierzyć, a kogo uznać za wroga. Sytuacja ta daje ogromną swobodę działania i pole do popisu dla graczy, którym nie narzuca się metody przejścia gry.

Widowiskowe batalie i wiernie odwzorowana fizyka lotu pocisku to jednak spore obciążenie dla sprzętu. Zwłaszcza że gra wykorzystuje silnik CryEngine. Słynie on z pięknej oprawy graficznej, która jednak potrafi mocno przygrzać procesor i kartę graficzną.

Minimalne wymagania Sniper: Ghost Warrior 3

  • System: Windows 7 64 bitowy
  • Procesor: Intel 3.2 GHz lub AMD Athlon 64 3500+
  • Karta graficzna: AMD Radeon X1650 256 MB lub Nvidia GeForce 6800
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Wolne miejsce: 6 GB

Polecane myszki do Sniper: Ghost Warrior 3

Jaki komputer do Sniper: Ghost Warrior 3? Wymagania sprzętowe.
4.6 (92%) 5 votes