Drakensang Online to przyjemna przeglądarkowa gra MMORPG. Gracz, przemierzając fantastyczny świat, wykonuje kolejne misje, oraz eliminuje kolejne zastępy wrogów. Za tytuł odpowiada studio Radeon Labs.

Drakensang Online nawiązuje do popularnej serii Diablo. Twórcy z Radeon Labs starali się stworzyć grę, która jednocześnie będzie przyjazna wizualnie, będzie odpowiednio silnie skupiać graczy, a także umożliwi grę z poziomu przeglądarki.

Fantastyczny świat, który przyjdzie nam zwiedzać, podzielony został na miasta, w których otrzymujemy kolejne questy oraz wyposażamy się w niezbędny ekwipunek. Najciekawsza część rozgrywki dzieje się jednak w podziemiach, w których zmierzymy się z mnóstwem potworów. Oczywiście, jak przystało na prawdziwą grę MMORPG, przed rozpoczęciem zabawy mamy do wyboru kilka klas postaci, spośród których każda posiada unikalne cechy.

Mimo tego, że Drakensang Online jest grą przeglądarkową, oferuje o wiele lepszą grafikę oraz prezentuje technologię, której nie powstydziłaby się inna „nie-przeglądarkowa” produkcja tego typu. Poniżej prezentujemy minimalne wymagania, jakie musi spełnić komputer, na którym będziemy mogli uruchomić grę Drakensang Online.

Minimalne wymagania Drakensang Online:

  • System: Windows XP 32 bitowy
  • Procesor: Intel Pentium 4 2.8 GHz
  • Karta graficzna: Nvidia 6800 GT 256 MB
  • Pamięć RAM: 1 GB
  • Wolne miejsce: 400 MB

Polecane myszki do Drakensang Online

Jaki laptop do Drakensang Online?

By cieszyć się płynnością rozgrywki, warto postawić na solidny sprzęt, który sprosta wymaganiom sprzętowym. Proponujemy laptopy z układami AMD Radon R7 lub Nvidia GeForce 960M. Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych laptopów do Drakensang Online.

Ranking laptopów do Drakensang Online

Jaki komputer do Drakensang Online? Wymagania sprzętowe.
3 (60%) 3 votes