Dragon Ball: Xenoverse 2 jest kolejną bijatyką rozgrywającą się w uniwersum anime Dragon Ball. Za tytuł odpowiada studio Dimps Corporation, które stworzyło dynamiczną bijatykę o ciekawej, bajkowej kresce.

Gra Dragon Ball: Xenoverse 2 kontynuuje historię opowiadaną w poprzednim tytule z serii Xenoverse. Twórcy podczas tworzenia fabuły czerpali pełnymi garściami z filmów o Dragon Ball, a także z seriali anime. Dzięki temu gra jest całkiem spójna i łączy się w logiczną całość z poprzednimi produkcjami zakrawającymi o świat Dragon Ball’a.

Przed rozpoczęciem zabawy gracz samodzielnie tworzy własnego bohatera- kształtuje jego wygląd, nadaje moce, czy wybiera jego płeć. Większą część zabawy spędzamy na trójwymiarowych arenach, na których toczymy dynamiczne i epickie pojedynki, używając specjalnych ataków, mocy oraz kombinacji ciosów, które znane są nam ze wcześniejszych produkcji. Poza areną wielokrotnie odwiedzimy miasto, w którym weźmiemy kolejne misje fabularne i poboczne.

Dragon Ball: Xenoverse 2 może pochwalić się nieco usprawnionym silnikiem graficznym, a także implementacją technologii cel-shadingu, który tworzy świetny komiksowy efekt. Gra dzięki porzuceniu wsparcia dla starych generacji konsol może zaprezentować nam o wiele lepsze detale i ogólną jakość graficzną. W związku z tym wymagania sprzętowe wzrosły w porównaniu do poprzedniej odsłony cyklu. Poniżej prezentujemy minimalne oraz rekomendowane wymagania gry Dragon Ball: Xenoverse 2.

Minimalne wymagania Dragon Ball: Xenoverse 2:

  • System: Windows Vista 32-bitowy
  • Procesor: Intel Core 2 Duo E6540 2.33 GHz lub AMD Athlon 64 X2 Dual Core 5200+
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce 8800 GT lub AMD Radeon HD 3870
  • Pamięć RAM: 2 GB
  • Wolne miejsce: 10 GB

Rekomendowane wymagania Dragon Ball: Xenoverse 2:

  • System: Windows 7 32-bitowy
  • Procesor: Intel Core 2 Quad Q6700 2.66 GHz lub AMD Phenom II X4 910e
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 550 Ti lub AMD Radeon HD 6770
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Wolne miejsce: 10 GB

Polecane zestawy komputerowe

Jaki laptop do Dragon Ball: Xenoverse 2?

Nie każdy laptop udźwignie grę Dragon Ball: Xenoverse 2. Sprzęt, który podoła tej pozycji, powinien być wyposażony w układ Nvidia GeForce GTX 960M, lub AMD Radeon R7. Dla bardziej komfortowej rozgrywki na najwyższych wymaganiach proponujemy karty graficzne Nvidia GeForce GTX 970M lub AMD Radeon R9. Poniżej znajduje się ranking polecanych laptopów do gry Dragon Ball: Xenoverse 2.

Ranking laptopów do Dragon Ball: Xenoverse 2

Jaki komputer do Dragon Ball: Xenoverse 2? Wymagania sprzętowe.
3.5 (70%) 4 votes