CALL TO ARMS to strategia czasu rzeczywistego skupiająca się na tematyce współczesnych konfliktów. Studio odpowiedzialne za tytuł – Digitalmindsoft – oddało graczom pozycję o nieco innym podejściu do typowych gier RTS.

Jaki komputer do Call to Arms? Wymagania sprzętowe

W CALL TO ARMS rywalizują ze sobą dwie wrogo nastawione frakcje. Każda z nich może korzystać z różnorodnych pojazdów bojowych i transportowych – np. M1A1 Abrams, Humvee, czy jednostek artyleryjskich. Gracze otrzymują możliwość posługiwania się blisko 60 rodzajami broni ręcznej. Twórcy zaimplementowali moduł umożliwiający zaawansowane rozbudowywanie broni, np. o lufy, kolby, czy celowniki.
Niecodziennym trybem, w którym można prowadzić rozgrywkę, jest obejmowanie prowadzenia nad pojedynczą jednostką. Kamera przedstawia wówczas widok zza pleców kierowanej postaci lub pojazdu.
CALL TO ARMS to niewymagająca gra, która nie powinna sprawić problemu nowszym komputerom. Tytuł zbudowany został na usprawnionym silniku graficznym znanym z cyklu gier Men of War. Poniżej prezentujemy minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe gry CALL TO ARMS.

Minimalne wymagania CALL TO ARMS

System: Windows 7 32 bitowy
Procesor: Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz lub AMD Phenom 8750 Triple Core
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTS 250 lub AMD Radeon HD 3870
Pamięć RAM: 1 GB
Wolne miejsce: 3 GB

Rekomendowane wymagania CALL TO ARMS

System: Windows 7 64 bitowy
Procesor: Intel Pentium G632 2.7 GHz lub AMD Athlon II X3 425
Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 260 lub AMD Radeon HD 6670
Pamięć RAM: 2 GB
Wolne miejsce: 3 GB

Jaki laptop do CALL TO ARMS?

Chcąc uruchomić Medieval II: Total War na laptopie, warto posiadać solidny sprzęt z układami graficznymi Nvidia GeForce GTX 950M lub AMD Radeon R7. Poniżej znajdą państwo ranking laptopów do gry CALL TO ARMS.

Polecane laptopy do Rocket League