Agony to skradankowy survival horror, który obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Gracz obejmuje stery nad postacią, której zadaniem jest ucieczka z piekła. Podczas zabawy unikamy demonów oraz rozwiązujemy kolejne zagadki. Za tytuł odpowiada Madmind Studio.

Fabuła gry opowiada historię udręczonej duszy, której nadrzędnym celem jest wydostanie się z piekła. Podczas rozgrywki gracz może liczyć wyłącznie na łut szczęścia oraz mgliste wskazówki od Czerwonej Bogini. Podczas zabawy zbieramy wspomnienia bohatera i powoli odkrywamy, kim jest sterowana postać.

Nasz bohater nie ma żadnych zdolności bojowych, wobec czego jedyną linią obrony jest ucieczka, ukrywanie się oraz nietypowa moc, która pozwala nam na opanowywanie umysłów napotkanych postaci lub słabych demonów.

Agony oferuje wyłącznie zabawę dla jednego gracza w rozbudowanej kampanii fabularnej. Gra stworzona została na nowoczesnym silniku Unreal Engine 4, dzięki czemu oferuje najwyższy standard oprawy audiowizualnej i efektów graficznych. Piekło oraz detale zostały przez twórców odwzorowane z największą pieczołowitością.

Poniżej prezentujemy minimalne wymagania gry Agony.

Minimalne wymagania Agony

  • System: Windows 7 64-bitowy
  • Procesor: AMD Phenom II X4 955 czterordzeniowy 3.2 GHz
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 lub AMD Radeon R9 200
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Wolne miejsce: 40 GB

Jaki laptop do Agony?
By móc cieszyć się Agony na laptopach, należy postawić na układy graficzne AMD Radeon R7 lub Nvidia GeForce GTX 930M. Prezentujemy ranking laptopów, dzięki którym granie w Agony będzie czystą przyjemnością.

Polecane laptopy do Agony