W tym wpisie prezentujemy pełen pakiet rozwiązań najpopularniejszych bolączek występujących w Homefront: The Revolution.

Jak zmienić pole widzenia FOV (Field Of View)?

Aby zmienić taką opcje, jak pole widzenia należy zedytować plik system.cfg. Dodać do niego trzeba linijkę cl_fov=90 oraz zaraz po niej r_DrawNearFOV=75.

Jak włączyć wsparcie dla SLI?

Niestety, ale Homefront: The Revolution oficjalnie nie obsługuje dwóch kart graficznych. Istnieje jednak metoda, jak obejść ten problem. A można tego dokonać za pomocą aplikacji NVidia Inspector i skopiować ustawienia z np. „Ryse: Son of Rome” i wkleić je do Homefronta.

Gra nie chce się uruchomić i zacina się na intrze

Sprawdź czy zainstalowałeś najnowszą wersję biblioteki DIrectX, .NetFramewor oraz Visual C++. Upewnij się także, że do portu USB nie jest podłączony żaden kontroler na przykład pad od Xbox 360.

Niska liczba FPSów

Jeśli Twój komputer spełnia wymagania rekomendowana i po prostu gra powinna działać w większej liczbie klatek, to zmniejsz ustawienia graficzne gry z Bardzo Wysokich na Wysokie. Jeżeli to nie pomogło, sprawdź czy masz najnowsze sterowniki i czekaj na nowe łatki od twórców, które najprawdopodobniej poprawią działanie tej produkcji.

Problemy z pobraniem gry

Upewnij się przed instalacją, że masz 38 GB wolnego miejsca przed zainstalowaniem gry. Następnie otwórz Menadżer Zadań i sprawdź czy korzystanie z dysku jest ustawione na aktywne czy nie. W przypadku, gdy jest aktywne, po prostu uzbrój się w cierpliwość, aż pobieranie zostanie wkrótce zakończone.

Polecane zestawy komputerowe do Homefront: The Revolution