Już 12 marca 2015 w słynnym Spodku odbędzie się kolejna edycja Intel Extreme Masters. Po raz kolejny fani rywalizacji w e-sporcie będą mogli oglądać zmagania najlepszych graczy na świecie. Profesjonalne imprezy gamingowe ściągają nie tylko samych graczy i ludzi zainteresowanych, ale także firmy z branży komputerowej, dla których gracze często są jedną z najaktywniejszych grup docelowych.

Już w zeszłym roku na IEM nie brakowało rodzimych sklepów. Jeden z nich, morele.net już zapowiada swoją obecność na targach. Krakowskie morele.net już zbiera siły przed największą imprezą gamingową w Polsce. Podobnie jak w zeszłym roku zaprezentują desktopy i laptopy gamingowe, akcesoria i podzespoły, bez których nie nada walczyć na wirtualnych arenach.

iempuchar

Podczas poprzedniej edycji morele zorganizowało własny turniej League of Legends, prezentując przy okazji możliwości monitorów ultrapanoramicznych i innego typu sprzętu. W tym roku nie obniżają standardów i już szykują kolejne atrakcje. Więcej informacji znajdziecie na: http://www.morele.net/iem_katowice_2015_morele.net