Intel Iris Plus Graphics 640 vs Intel Iris Plus Graphics 650

Intel Iris Plus Graphics 640 vs Intel Iris Plus Graphics 650, specyfikacja, dane techniczne, porównanie

Układ graficzny Intel Iris Plus Graphics 640 stanowi atrakcyjne GPU dla większości użytkowników mobilnych procesorów. Zintegrowany układ wykonany w architekturze Intel Gen. 9.5 (Kaby Lake) posiada 48 potoków oraz magistralę 64/128 bit. Dzięki taktowaniu na poziomie od 300 do 1050 MHz jest dosyć elastyczny i umożliwia zarówno efektywną pracę biurową, jak i pozwala uruchomić nieco nowsze gry. 

Karta podarunkowa morele.net

Karta podarunkowa morele.net, czym jest, jak kupić?

Kupuj taniej w sklepach grupy Morele.net. Sprawdź kody rabatowe na wybrane produkty i ciesz się o wiele niższą ceną. Wystarczy, że wejdziesz na stronę główyną sklepu Morele.net i upatrzysz promocyjny kod znajdujący się w sliderze lub kolumnie, a następnie dodasz go do swojego koszyka i sfinalizujesz transakcję bogatszy o kwotę rabatu. 

Fidget Spinner co to

Fidget Spinner co to jest, do czego służy, jaki Fidget Spinner kupić?

Fidget Spinner to prawdziwa rynkowa rewolucja. W parę miesięcy szał na zabawę tym małym, niepozornym gadżetem opanował niemal cały glob. Fidget Spinner pojawił się w USA i początkowo był sprzedawany jako zabawka dla dzieci i młodzieży mających problemy z nadpobudliwością i trudnościami z koncentracją. Szybko okazało się jednak, że zabawka jest absolutnie jedną z najbardziej […]

laptop do Fifa 2018

Jaki laptop do Fifa 2018? Ranking laptopów do Fifa 2018

Wszyscy fani piłki nożnej, wyczekują wrześniowej premiery hitu EA Sports – Fify 2018. I tym razem, EA zdecydowało się na wykorzystanie silnika Frostbite od DICE (wykorzystany np. w Battlefield). Jednakże, sprawia to, że rozgrywka na laptopie, na sensownym poziomie możliwa będzie tylko na potężnym sprzęcie. W Poniższym artykule przedstawiamy ranking laptopów dostosowanych do Fify 18 oraz wymagania gry.

top