Wbrew pozorom, budżet w wysokości 80 złotych nie jest wcale niski. Otwiera bowiem dostęp do kilku tysięcy gier z różnych kategorii. Dostępne są one w ofercie sklepu Morele.net. W naszym serwisie przedstawiamy rankingi zawierające najpopularniejsze z nich.

sims 4 kody

Zestawienia przygotowywane są dla gier dostępnych w wersjach pudełkowych i cyfrowych. Proces ich powstawania skupia się na analizie szczegółowych danych sprzedażowych, dzięki czemu możemy łatwo sprawdzić, które pozycje są kupowane najczęściej. To zaś zdecydowanie ułatwi zakup gry spełniającej nasze preferencje.

Ranking gier na PC do 80 zł – gry pudełkowe

Wiele gier kilka miesięcy po premierze znacząco tanieje – wynikać może to z wielu przyczyn, na przykład częstych promocji, spadku popularności czy też chęci dotarcia do nowych graczy, dla których kryterium ceny ma spore znaczenie.

Gry pudełkowe do 80 zł

Wszystko to sprawia, że za 80 złotych możemy zakupić wiele tytułów, które są na rynku od stosunkowo krótkiego czasu. W tej kategorii znajdą się chociażby takie tytuły jak FIFA 18 czy też Battlefield 1. W naszym rankingu znajdziecie również produkcje starsze, a także te, które zostały przygotowane przez małe studia niezależne.

Ranking gier na PC do 80 zł – gry cyfrowe

Podobnie wygląda sprawa z edycjami cyfrowymi. Warto podkreślić, że w przyjętym przedziale cenowym znajduje się ponad 3900 pozycji. Mowa tu o grach akcji, strategiach, wyścigach, bijatykach, produkcjach typu RPG, horrorach, symulatorach i wielu innych.

Gry cyfrowe do 80 zł

Wybór jednej lub kilku gier, które zagwarantują nam mnóstwo godzin pasjonującej rozgrywki, może być trudny, dlatego warto skorzystać z pomocy, na przykład w postaci omawianych rankingów. Obejmują one bowiem produkcje, które są popularne z jakiegoś powodu – na przykład ze względu na ładną oprawę graficzną, wciągającą fabułę czy też przyjemny gameplay. Dzięki temu znalezienie wartościowej gry stanie się znacznie łatwiejsze.