W poszukiwaniu interesujących gier bardzo pomocne okażą się opinie innych graczy, a także wszelkiego rodzaju rankingi, które zbierają produkcje cieszące się największą popularnością. Właśnie takie zestawienia znajdziecie w naszym serwisie.

W tym przypadku mowa o rankingach dotyczących gier z przedziału do 70 złotych, oferowanych w sklepie Morele.net. Są one generowane na podstawie danych sprzedażowych. Dlaczego analiza takich zestawień okaże się pomocna?

wwe 2k17

Zawierają one bowiem produkcje cieszące się dużą popularnością. A ona przecież nie bierze się znikąd – związana może być chociażby z ciekawą rozgrywką, interesującymi trybami, piękną grafiką czy po prostu wciągająca fabułą. Dzięki temu zyskujemy dostęp do prawdziwych perełek z danej kategorii.

Ranking gier na PC do 70 zł – gry pudełkowe

W przyjętym przedziale cenowym znajduje się ponad 180 pozycji. Wiele z tych gier jeszcze niedawno miało swoją premierę, toteż tym bardziej są one warte co najmniej rozważenia. Wspomnieć w tym miejscu można chociażby takie produkcje jak Micro Machines: World Series, Pure Farming 2018 czy też Darkest Dungeon.

Gry pudełkowe do 70 zł

Oczywiście w kategorii wersji pudełkowych znaleźć można także wiele gier starszych, jednak nie mniej ciekawych. Wszystkie te produkcje są analizowane pod względem wyników sprzedażowych, co pozwala na przygotowanie kompletnego rankingu.

Ranking gier na PC do 70 zł – gry cyfrowe

Także w tej kategorii panuje spore zróżnicowanie. Warto wspomnieć przede wszystkim o tym, że w sklepie Morele.net dostępnych jest ponad 3700 gier mieszczących się w przyjętym budżecie.

Gry cyfrowe do 70 zł

Popularnością cieszą się nie tylko tytuły, które są na rynku stosunkowo krótko, ale również produkcje o statusie legendarnym – ich premiery miały miejsce już jakiś czas temu, jednak do tej pory są wybierane przez wielu graczy (np. Gothic Universe Edition oraz S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl). Dzięki rankingom, nie umknie nam żadna perełka.