Budżet w wysokości 60 złotych okaże się w zupełności wystarczający, by zakupić kilka interesujących gier – zarówno w wersjach pudełkowych, jak i cyfrowych. Chcąc znaleźć prawdziwe perełki, warto zapoznać się z naszymi rankingami.

Tworzone są one na podstawie danych sprzedażowych, pochodzących ze sklepu Morele.net. Dotyczą więc gier, które cieszą się największym uznaniem wśród graczy. Co ważne, przedstawiamy osobne zestawienia dla edycji pudełkowych, jak i tych dostępnych w wersji cyfrowej.

Kody do Euro Truck Simulator 2

Analiza trendów sprzedażowych pozwoli upewnić się, co jest obecnie na topie i jakiemu studiu warto zaufać.

Ranking gier na PC do 60 zł – gry pudełkowe

W przedziale cenowym do 60 złotych znaleźć można ponad 150 gier, które oferują rozgrywkę różnego typu. Mowa tu między innymi o strzelankach, produkcjach RPG, symulatorach, horrorach i wielu, wielu innych.

Gry pudełkowe do 60 zł

Decydując się na pudełko, możemy powiększyć naszą kolekcję fizycznych nośników, która u wielu graczy stanowi podstawowy element wystroju. W wielu przypadkach gracze mogą liczyć również na zawartość dodatkową, na przykład w postaci książeczki zawierającej instrukcję do gry. Nasze zestawienia obejmują dzieła wielu gatunków i kategorii – zarówno wiekowych, jak i związanych z trybami prowadzonej rozgrywki.

Ranking gier na PC do 60 zł – gry cyfrowe

Dzięki wciąż rozwijanej dystrybucji cyfrowej, kwota 60 złotych otwiera nam dostęp do kilku tysięcy gier. Są to nowe produkcje niezależnych producentów, ciekawe tytuły przygotowane przez małe studia, a także gry typu AAA, które jeszcze niedawno były opisywane przez wszystkie branżowe serwisy i czasopisma.

Gry cyfrowe do 60 zł

Nie zabrakło także rozbudowanych zestawów, obejmujących całe serie gier. Przykładem może tu być trylogia Gothic oraz S.T.A.L.K.E.R.: Bundle. Jeśli nie jesteście przekonani, na co macie ochotę lub po prostu nie wiecie, co wybrać, skorzystajcie z naszych zestawień, obejmujących wyłącznie gry w pełni wartościowe.