Jeśli nie wiecie, na jaką grę warto się zdecydować w przedziale cenowym do 50 złotych, dobrym rozwiązaniem okaże się dokładna analiza rankingów sprzedażowych. W naszym serwisie znajdziecie zestawienia zarówno dla gier pudełkowych, jak i cyfrowych.

Generowane są one automatycznie, na podstawie danych zdradzających preferencje zakupowe klientów sklepu Morele.net. W ten sposób jesteśmy w stanie wskazać, jakie produkcje są wybierane najchętniej.

Dirt Rally recenzja
Dirt Rally recenzja

Analiza trendów rynkowych jest bardzo ważna, pozwala bowiem zapoznać się z tytułami, które są pod jakimś względem wartościowe – związane może być to z wciągającą fabułą, unikatową mechaniką, ciekawymi trybami rozgrywki lub przyjemnym gameplayem. Skoro bowiem gra przez dłuższy czas utrzymuje się na szczycie sprzedaży, można przyjąć, że niesie za sobą ciekawą rozgrywkę.

Ranking gier na PC do 50 zł – gry pudełkowe

Dla Waszej wygody, przygotowaliśmy osobne rankingi dla edycji pudełkowych i cyfrowych. W pierwszej kategorii znajduje się ponad 130 pozycji.

Gry pudełkowe do 50 zł

Mowa tu zarówno o grach, które swoją premierę miały stosunkowo niedawno (np. Pure Farming 2018, Micro Machines: World Series), jak i tytułach wiekowych, wciąż cieszących się sporym uznaniem graczy (np. Call of Duty: Infinite Warfare, Wiedźmin 2). Analizując nasze rankingi, łatwiej jest dokonać wyboru gry gwarantującej mnóstwo dobrej zabawy.

Ranking gier na PC do 50 zł – gry cyfrowe

Podobnie wygląda sprawa z edycjami dystrybuowanymi drogą cyfrową, choć trzeba uczciwie przyznać, że ta kategoria jest znacznie liczniejsza – zawiera bowiem ponad 3300 pozycji.

Gry cyfrowe do 50 zł

Co w niej znajdziemy? Gry zróżnicowane pod każdym względem – reprezentowane są praktycznie wszystkie gatunki, od gier akcji, po strategie, symulatory, wyścigi, bijatyki, horrory, zręcznościówki czy też produkcje RPG. Podobnie jak w przypadku pudełek, także tutaj możemy znaleźć wiele wiekowych gier typu AAA, które stosunkowo niedawno były na ustach wszystkich.

Rate this post