Szeroki dostęp gier sprzed kilku-kilkunastu lat, a także niezwykle rozbudowana oferta cyfrowych kopii tytułów nowszych sprawia, że już za 5 złotych jesteśmy w stanie odkryć moc wirtualnej rozgrywki.

 

Ta niewielka kwota pozwoli wybrać grę spośród kilkuset dostępnych tytułów, oferowanych w sklepie Morele.net. Chcąc pomóc Wam wybrać tę najlepszą, przygotowaliśmy specjalne rankingi, które wskazują na pozycje cieszące się największą popularnością wśród graczy.

Ranking gier na PC do 5 zł – wersje pudełkowe

Są one generowane w sposób automatyczny, na podstawie szczegółowych danych sprzedażowych. Warto jednak podkreślić, że w tak niskiej kategorii cenowej królują przede wszystkim gry dystrybuowane drogą cyfrową.

Edycje pudełkowe rzadko kosztują mniej niż pięć złotych, dlatego w sytuacji, gdy zależy nam na maksymalnej oszczędności, a jednocześnie chcemy znaleźć grę na wiele godzin, powinniśmy szukać kluczy, które aktywujemy na wybranych platformach.

Ranking gier na PC– Gry cyfrowe do 5 zł

To właśnie dystrybucja cyfrowa sprawia, że nasza biblioteka gier może znacznie powiększyć się bardzo małym kosztem. W sklepie Morele.net znaleźć można ponad 300 pozycji za mniej niż 5 złotych. Na jakie produkcje warto się zdecydować?

Gry cyfrowe do 5 zł
Oferowane są tytuły z wielu gatunków – strzelanki, gry przygodowe i niezależne, strategie, symulacje, horrory, wyścigi, a także produkcje typu RPG. Co ważne, oferowane są zarówno gry dla dorosłych graczy, jak i te przygotowane specjalnie dla młodzieży i dzieci (klasyfikacja PEGI 3 oraz PEGI 7). Wszystkie te tytuły są analizowane pod kątem sprzedażowym. Pozwala to stworzyć kompletny ranking najchętniej wybieranych gier.

Analiza trendów rynkowych pozwoli wybrać produkcję nie tylko cieszącą się sporą popularnością, ale również oferującą rozgrywkę na odpowiednim poziomie. Skoro bowiem gra przez dłuższy czas utrzymuje się na szczytach list sprzedaży, oznacza to,  że rzeczywiście jest warta naszej uwagi.