Gdy nasz katalog interesujących gier się kończy, warto rozglądnąć się za czymś nowym. Problem w tym przypadku często stanowi ogromna wręcz oferta rynkowa – spośród tysięcy gier trudno wybrać tę, która okaże się najlepsza.

W takiej sytuacji warto sięgnąć po pomoc, na przykład w postaci regularnie aktualizowanych rankingów, obejmujących gry cieszące się największym uznaniem wśród graczy.worms wmd wymagania

W naszym serwisie publikowane są zestawienia dotyczące pozycji pudełkowych oraz cyfrowych. Dzięki temu interesującą grę znajdą miłośnicy obu form dystrybucji. Co ważne, rankingi generowane są na podstawie szczegółowych danych sprzedażowych. Pozwalają więc zorientować się w obecnie panujących trendach.

Ranking gier na PC do 40 zł – gry pudełkowe

Katalog sklepu Morele.net zawiera ponad 100 pozycji, które mieszczą się w przyjętym budżecie. Najliczniej reprezentowany jest gatunek symulatorów – mowa tu między innymi o grach przedstawiających zawód kierowcy ciężarówek (np. American Truck Simulator), rolnika (Pure Famring 2018) czy też zarządcy miasta (np. Urban Empire).

Gry pudełkowe do 40 zł

Oczywiście nie tylko symulacje można zakupić za mniej niż 40 złotych. W zestawieniu znajdują się również gry akcji, horrory, strategie oraz produkcje kierowane do najmłodszych graczy. Analiza rankingu pozwoli wybrać najlepsze tytuły.

Ranking gier na PC do 40 zł – gry cyfrowe

Kategoria edycji cyfrowych doskonale nadaje się do poszukiwań nowych, ciekawych produkcji, z którymi do tej pory nie mieliśmy do czynienia. Dlaczego? Ponieważ jest bardzo obszerna. W sklepie Morele.net znaleźć można ponad 3 tysięcy pozycji, które mieszczą się w przyjętym budżecie.

Gry cyfrowe do 40 zł

Co ważne, są to nie tylko pojedyncze gry, ale również całe zestawy, zawierające wszystkie części serii. W tym miejscu wspomnieć można chociażby o takich produkcjach jak trylogia Earth 2150, Max Payne Bundle oraz Two Worlds Collecion. Wszystko to jest dostępne w bardzo przystępnych cenach – co jednak warto wybrać w pierwszej kolejności? Na to pytanie pomogą odpowiedzieć nasze zestawienia.