Dysponując budżetem w wysokości 30 złotych, zakupić możemy jedną nową grę lub kilka nieco starszych, które niegdyś znajdowały się na ustach graczy z całego świata. W ich wyborze pomocne okażą się nasze rankingi.

Są one tworzone w sposób automatyczny, na podstawie danych sprzedażowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wskazać na najpopularniejsze gry pudełkowe, a także te rozprowadzane drogą cyfrową.

American Truck Simulator

Obie kategorie są warte uwagi – dzięki pudełkom, możemy liczyć na fizyczny nośnik oraz zawartość dodatkową (np. instrukcję do gry), natomiast edycje cyfrowe są dostępne z poziomu dowolnego komputera, wystarczy bowiem zalogować się na wybraną platformę (Steam, Uplay, Origin, GOG etc.).

Ranking gier na PC do 30 zł – gry pudełkowe

Jakie gry w pudełkach są najchętniej wybierane przez graczy? W zestawieniu znaleźć można między innymi tytuły wojenne (np. Enemy Front), gry oparte na popularnych bajkach (np. Zaplątani) czy też różnego rodzaju symulacje (np. American Truck Simulator).

Gry pudełkowe do 30 zł

Przedział cenowy do 30 złotych jest dość szeroki i zróżnicowany, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Analiza trendów rynkowych pozwoli wybrać grę, która rzeczywiście jest warta uwagi. Potwierdza to zainteresowanie graczy, a także publikowane przez nich opinie.

Ranking gier na PC do 30 zł – gry cyfrowe

W przypadku tej kategorii wybór jest jeszcze szerszy – dostępnych jest bowiem ponad 2500 pozycji. Wszystko to sprawia, że nasze zestawienia okażą się pomocne zwłaszcza wtedy, gdy do końca nie wiemy, w co chcemy zagrać.

Gry cyfrowe do 30 zł

Dane sprzedażowe analizowane są bowiem w oparciu o gry wielu gatunków. Mowa tu między innymi o strategiach (np. The Settlers: Heritage of Kings), grach akcji (np. GTA III)  czy też wyścigach (np. Dirt 3). Oczywiście wybór jest znacznie szerszy. Co ważne, zdecydować można się nie tylko na pojedyncze gry, ale również na całe zestawy i dodatki DLC.

Rate this post