Na naszej stronie regularnie publikowane są rankingi gier najchętniej wybieranych przez klientów sklepu Morele.net. Na jakie tytuły warto zwrócić uwagę w przedziale cenowym do 20 złotych?

Jest ich naprawdę sporo, jednak wspomniane zestawienia tworzone są po to, aby wskazać te najlepsze i najpopularniejsze. W tym celu analizowane są szczegółowe dane sprzedażowe. Warto podkreślić, że możemy zapoznać się z osobnym rankingiem dla gier pudełkowych oraz rozprowadzanych drogą cyfrową.

kholat wymagania

Ranking gier na PC do 20 zł – gry pudełkowe

Pełna półka pudełek to dla wielu graczy powód do dumy. Zbierają oni tytuły, które zakupili na wszystkie platformy, by móc do nich wrócić lub pochwalić się przed znajomymi. Tego typu kolekcje mogą zostać poszerzone za sprawą ponad 30 gier dostępnych w sklepie Morele.net, mieszczących się w przyjętym budżecie.

Gry pudełkowe do 20 zł

W rankingu znaleźć można tytuły różnych gatunków – strzelanki, strategie, symulacje i wiele innych. Co ważne, większość z nich dysponuje polską wersją językową. Oferta jest zróżnicowana także pod względem klasyfikacji wiekowej. W sklepie zakupimy zarówno gry dla dzieci, jak i te kierowane do nieco starszych graczy.

Ranking gier na PC do 20 zł – gry cyfrowe

Tak zwane „cyfry” są popularne przede wszystkim ze względu na niską cenę. W ofercie sklepu Morele.net znajduje się ponad 2000 pozycji, zróżnicowanych pod każdym względem.

Zestawienie obejmuje zarówno głośne hity, które do dziś przyciągają przed monitory rzesze fanów (np. Minecraft, Wiedźmin 2, GTA III), jak i gry będące prawdziwą świętością dla wielu społeczności graczy, zajmujących się między innymi tworzeniem do nich modów (np. S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl oraz Call of Pripyat).

Gry cyfrowe do 20 zł

Niezależnie od tego, jakich gier szukacie, warto zapoznać się z naszymi rankingami. Wskazują one bowiem produkcje cieszące się niesłabnącą popularnością, a to zaś jest pewną gwarancją ich jakości.