Gry dostępne w niskich cenach bardzo często oferują rozgrywkę na poziomie najnowszych produkcji typu AAA. Zazwyczaj są to niezwykle ciekawe tytuły niezależne lub gry wiekowe, które jakiś czas temu święciły triumfy na rynku.

Assassin’s Creed Syndicate

Dzięki ofercie sprzedażowej, nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby stosunkowo małym kosztem przypomnieć sobie lub odkryć dawne hity oraz gry, o których do tej pory nie mieliśmy zielonego pojęcia.

W sklepie Morele.net takich pozycji jest ponad 1700. Chcąc więc wskazać te najciekawsze, przygotowaliśmy rankingi, zbierające gry pudełkowe oraz dystrybuowane drogą cyfrową. Zestawienia są generowane na podstawie szczegółowych danych sprzedażowych. Znajdują się w nich więc pozycje najchętniej wybierane przez graczy.

Ranking gier na PC do 15 zł – gry pudełkowe

Pudełka cieszą się popularnością głównie wśród kolekcjonerów, a więc graczy, którzy nie wyobrażają sobie zbierania gier bez ich fizycznych nośników. W przedziale cenowym do 15 złotych dostępne są głównie symulatory, które w zaawansowany sposób ukazują między innymi pracę budowlańca oraz pilota śmigłowca ratunkowego.

Gry pudełkowe do 15 zł

To jednak nie wszystko, ponieważ w katalogu znajdują się również rozbudowane gry akcji (np. Inner Chains, Brink) oraz strategie (np. Blackguards).

Ranking gier na PC do 15 zł – gry cyfrowe

Zestawienia tworzone są również po to, aby przedstawić najchętniej wybierane produkcje dostępne w wersji cyfrowej. Ta kategoria jest niezwykle rozbudowana, znaleźć można w niej bowiem gry z każdego gatunku i każdej klasyfikacji wiekowej.

Gry cyfrowe do 15 zł

Co ważne, oferowane są zarówno tytuły przygotowane specjalnie dla jednego gracza, jak i posiadające rozbudowane tryby wieloosobowe – do gry przez sieć lub na wspólnym czy też podzielonym ekranie. Osobną kategorię stanowią gry MMO, które pozwalają rywalizować na jednym serwerze z graczami z całego świata. Jak widać, wybór jest bardzo szeroki, dlatego warto posłużyć się rankingiem, by odkryć gry, które cieszą się uznaniem w branży.

Rate this post