Gdy lista gier do ogrania się kończy, warto ruszyć do sklepu w poszukiwaniu interesujących nowości lub pozycji atrakcyjnych pod względem cenowym. Budżet w wysokości 100 złotych pozwoli zakupić produkcje z obu kategorii. Które z nich są jednak szczególnie warte polecenia?

the sims 4 kody

Postanowiliśmy to sprawdzić, analizując ofertę sklepu Morele.net. W oparciu o szczegółowe dane sprzedażowe, powstały rankingi najpopularniejszych gier dostępnych w wersjach pudełkowych i cyfrowych. Tego typu zestawienia znacznie ułatwią i skrócą proces poszukiwania nowych, interesujących tytułów.

Ranking gier na PC do 100 zł – gry pudełkowe

Przyjęty budżet otwiera nam dostęp do ponad 240 pozycji. Mowa tu o grach reprezentujących praktycznie każdy gatunek. Szczególną popularnością cieszą się między innymi gry sportowe (np. FIFA 18), nastawione na rozgrywkę sieciową (np. Star Wars Battlefront II i Battlefield 1), RPG akcji (np. Dying Light: The Following) czy chociażby gry przygodowe (np. Rise of the Tomb Raider: 20. Rocznica Serii).

Gry pudełkowe do 100 zł

Niezależnie od tego, jaki gatunek nas interesuje, analiza publikowanych rankingów pozwoli wybrać dzieło, które jest w jakiś sposób wartościowe. Na przykład za sprawą ślicznej grafiki czy też interesujących trybów gry.

Ranking gier na PC do 100 zł – gry cyfrowe

Podobnie jak w przypadku edycji pudełkowych, kwota 100 złotych otwiera nam dostęp do gier z każdej kategorii. W sklepie Morele.net jest ich ponad 4 tysiące, dlatego jest w czym wybierać.

Gry cyfrowe do 100 zł

Co ważne, oferta jest zróżnicowana nie tylko pod względem różnych gatunków gier, ale także za sprawą wielu kategorii wiekowych czy też trybów rozgrywki. Zdecydować można się bowiem na produkcje przygotowywane dla jednego gracza, a także gry z rozbudowanymi trybami wieloosobowymi (opartymi na grze w sieci lub na wspólnym bądź podzielonym ekranie). Do tego wszystkiego dochodzą również tytuły MMO.

Jaką grę warto kupić? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy po analizie dostępnych tytułów, a także opublikowanych rankingów.