Dostęp do wartościowych gier za symboliczną „dychę” jest obecnie większy niż kiedykolwiek. Wszystko za sprawą szerokiej oferty sklepów takich jak Morele.net. Na jakie produkcje mogą liczyć gracze?

Dla wielu może okazać się to szokujące, jednak przyjęty budżet okaże się wystarczający, by móc dokonać wyboru spośród ponad tysiąca zróżnicowanych gier. Możliwe jest to głównie ze względu na dostęp do edycji cyfrowych, które są po prostu tanie.

Ze względu na zalew ofert, czasem trudno zdecydować się na jeden tytułów. Pomóc w tym mogą publikowane na łamach serwisu rankingi. Są one generowane automatycznie i uwzględniają najważniejsze dane sprzedażowe. Dzięki temu wskazują na gry, które cieszą się największą popularnością wśród graczy.

Ranking gier na PC do 10 zł – gry pudełkowe

Zestawienia przygotowywane są osobno dla edycji pudełkowych i cyfrowych. W tej pierwszej kategorii dostępne są przede wszystkim symulatory, kierowane zarówno do młodszego, jak i starszego gracza.

Gry pudełkowe do 10 zł

Pozwalają one wcielić się w rolę budowlańca, serwisanta ciężarówek lub pilota śmigłowca ratunkowego. W którą grę warto zainwestować? Na to pytanie odpowiedzieć może nasz ranking.

Ranking gier na PC do 10 zł – gry cyfrowe

W tej kategorii wybór jest znacznie szerszy. W przyjętym budżecie mieści się bowiem ponad 1100 pozycji, które w sklepie Morele.net oferowane są w pojedynczych kopiach, a także w zestawach. Zakupić można również rozszerzenia DLC oraz dodatki graficzne.

Gry cyfrowe do 10 zł

Wszystkie te produkty są analizowane pod względem danych sprzedażowych, a następnie umieszczane na odpowiednich pozycjach w zestawieniu. Pozwala to wybrać grę nie tylko popularną, ale również wartościową pod względem graficznym, zastosowanych mechanik, wciągającej fabuły etc. Znaleźć można tu zarówno gry akcji (np. GTA III), jak i RPG (np. Wiedźmin) oraz wiele, wiele innych tytułów godnych uwagi.