Już pod koniec lipca rozpocznie się faza grupowa w CS:GO w ramach II edycji E-Biznes Cup. Wciąż jeszcze można się zgłosić.

Turnieje esportowe coraz częściej organizowane są dla drużyn o określonym profilu. E-Biznes Cup jest dedykowany uczestnikom biznesowym, a jego ideą jest wspieranie firmowych drużyn, niecodziennej integracji i zdrowej rywalizacji z konkurencją. Wciąż jeszcze można dokonać zgłoszenia do II edycji tego wyjątkowego turnieju.

E-Biznes Cup – co to jest?

Turniej esportowy E-Biznes Cup organizowany jest już po raz drugi. Sukces pierwszej edycji upewnił organizatorów i sponsorów, że jest to przedsięwzięcie godne rozwijania i popularyzacji. W ramach turnieju E-Biznes Cup rywalizować będą ze sobą drużyny biznesowe, a polem do popisu będą potyczki w CS:GO. Rozgrywki odbywać się będą zarówno w sieci, jak i stacjonarnie – w Warszawie oraz Krakowie.

Pod koniec lipca rozpocznie się druga edycja turnieju CS:GO E-Biznes Cup. Sponsorami imprezy są: NVIDIA, Predator i sklep internetowy Morele.net, a pula nagród wyniesie minimum 30 000zł.

E-Biznes Cup – dla kogo?

Turniej E-Biznes Cup to przedsięwzięcie dedykowane bardzo sprecyzowanej grupie uczestników. W turnieju mogą wziąć udział wyłącznie drużyny firmowe i to pod warunkiem terminowego dokonania zgłoszenia oraz spełnienia kryteriów regulaminowych. Co warto wiedzieć jeszcze przed dokonaniem zgłoszenia?

  • W turnieju E-Biznes Cup mogą wziąć udział wyłącznie drużyny biznesowe.
  • Do gry należy zgłaszać pięcioosobowe zespoły. Zgłosić można również trzech graczy rezerwowych oraz trenera.
  • Przynajmniej trzy osoby z drużyny muszą być pracownikami firmy, która zgłasza się do turnieju.
  • Minimalny wiek uczestnika to 18 lat.
  • Turniej dedykowany jest graczom amatorskim, którzy rozgrywki traktują czysto hobbystycznie. Udziału w potyczkach nie mogą podejmować gracze profesjonalni.

Wszystkie dodatkowe szczegóły można znaleźć w regulaminie turnieju E-Biznes Cup.

Terminarz i harmonogram drugiej edycji E-Biznes Cup

Druga edycja turnieju gamingowego E-Biznes Cup rozpocznie się już pod koniec lipca. Aktualnie wciąż trwają jeszcze zapisy, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie warto czekać ze zgłoszeniem do ostatniej chwili.

Oto harmonogram turnieju:

  • Do 15 lipca 2019 roku można jeszcze zgłaszać drużyny do uczestnictwa w turnieju E-Biznes Cup.
  • Faza grupowa turnieju E-Biznes Cup rozpocznie się z końcem lipca.
  • Faza pucharowa turnieju rozpocznie się pod koniec września.
  • Wielki Finał E-Biznes Cup odbędzie się na początku października w Warszawie.

Bardziej sprecyzowane daty poszczególnych faz i rozgrywek podane zostaną po ukończeniu zbierania zgłoszeń.

Szukasz niecodziennej integracji firmowej? Weź udział!

Istnieje wiele sposobów na udaną integrację pracowników, ale nic tak nie spaja zespołu, jak tworzenie jednej drużyny w turnieju, a szczególnie, gdy mowa o turnieju w CS:GO. Uczestnictwo w E-Biznes Cup to świetny sposób na zacieśnienie więzi pomiędzy współpracownikami i to nie tylko tymi, którzy tworzą podstawowy skład drużyny, ale także pozostałymi, którzy dopingują ich i wspierają w działaniach. Podczas turnieju można zweryfikować nie tylko swój refleks i umiejętności gamingowe, ale też jakość pracy zespołowej i komunikacji. Turniej e-biznes Cup jest również okazją do nawiązania zupełnie nowych kontaktów biznesowych.

Zgłoszenie drużyny do udziału w E-Biznes Cup nie jest trudne. Najważniejszą kwestią jest zebranie drużyny i wypełnienie formularza zgłoszeniowego, a także dopełnienie pozostałych formalności. Liczba miejsc jest mocno ograniczona, dlatego warto zainteresować się tym tematem i nie zwlekać z podjęciem decyzji.

Dlaczego organizujemy E-Biznes Cup?

Choć turnieje esportowe cieszą się bardzo dużą popularnością, to i tak można było dostrzec brak inicjatyw dedykowanych uczestnikom biznesowym. E-Biznes Cup zmienia tę sytuację, gdyż jest to turniej dedykowany wyłącznie drużynom firmowym, a jego celem jest wyłonienie najlepszej drużyny biznesowej w CS:GO w Polsce.

Ideą turnieju jest jednak nie tylko sama rozgrywka, ale też ogólna popularyzacja esportu w środowisku biznesowym oraz szansa na ciekawą i niecodzienną atrakcję dla pracowników wielu firm, które zdecydują się na udział w rywalizacji. Podczas turnieju, a szczególnie potyczek stacjonarnych, można będzie również poznać pracowników innych przedsiębiorstw oraz przetestować nowoczesny sprzęt gamingowy, jakiego nie powstydziliby się zawodowi gracze w CS:GO.