Games with gold na marzec

Zacznijmy od darmowych gier na marzec dla posiadaczy abonamentu Gold. Na Xboxa one trafią: sherlock holmes: crimes and punishments oraz Lords of the fallen. Za to na xboxa 360 i one (dzięki wstecznej kompatibylności) dostaniemy supreme commander 2 oraz pierwsza część Borderlands. Szykujcie miejsce na dysku, bo pierwsze tytuły będą dostępne od pierwszego marca

6,4 miliona graczy w becie The Division

Niedawno zakończyła się otwarta beta Tom Clancy’s The Division na pcty, ps4 i xboxy one. Pobiła ona rekord pod względem liczby graczy, a tych było aż 6,4 miliona, co jest rewelacyjnym wynikiem. Pamiętajcie o trwającym konkursie, gdzie do 29-go lutego możecie przesyłać do nas swoje wrażenia z minionej bety (w formie video lub tekstowej). Czytając wasze zgłoszenia niemal jednogłośnie mogę stwierdzić, że wcielenie się w Agentów bardzo wam się podobało. Złożyliście już swoje preordery?

Nowy zwiastun Uncharted 4

Kochani, przed Wami najnowszy zwiastun fabularny Uncharted 4: Kres Złodzieja. Jest on przesiąknięty akcją, przygodą i zapasem adrenaliny. Uncharted to jeden z moich ulubionych exclusivów na playstation, więc sama nie mogę doczekać się finału przygód Natana Drake’a, jakie sprezentuje nam naughty dog. Premiera czwartej części była już kilkukrotnie przekładana i na tą chwilę planowana jest na 27-go kwietnia.

Betatesty Hitmana

W tym miesiącu mam dla Was dosyć sporo informacji związanych z betatestami. Czy są na sali jacyś fani Hitmana? Od 4-go do 6-go marca posiadacze playstation 4 i abonamentu playstation plus będą mogli wziąć udział w drugiej już becie tego tytułu! Zostaniemy w niej zaznajomieni z prologiem, poznamy samego agenta 47, organizację ICA oraz Dianę, która miała duży wpływ na naszego głównego bohatera.

1 000 000 USD w puli turnieju CS:GO

IEM tuż za rogiem, ale nie zapominajmy o innych turniejach esportowych z cs:go na czele. Pewnie słyszeliście kiedyś o MLG… Valve postanowiło zwiększyć pulę nagród w tym turnieju z 250 000 do… miliona dollarów. Między 1 a 3 kwietnia topowe drużyny jak NAVI, Virtus Pro, Ninjas in Pyjamas czy Faze zmierzą się między sobą.