Premiera Battlefield 1 powoli się zbliża i odbędzie się już 21 października tego roku. Możemy jednak być pewnie, że przed tą datą będziemy mogli spróbować swych sił w najnowszym dziele od EA DICE.

Battlefield 1 został potwierdzony, że pojawi się na konsoli Xbox One, PlayStation 4 i PC i będziemy w nim walczyć w okresie I Wojny Światowej. EA Dice nie tak dawno potwierdziło szereg istotnych szczegółów o grze, a mianowicie będą w niej konie, kampania dla pojedynczego grania oraz 64-osobowy tryb wieloosobowy.

EA Dice zaoferuje kilka dróg do zagrania w wczesną wersje Battlefield 1, jak również w wersję beta.

Choć producent nie chce zdradzać jeszcze kluczowych szczegółów, to poniżej prezentujemy, co już wiemy na temat bety Battlefield 1. Wpis ten będzie z czasem aktualizowany, wraz z pojawieniem się nowych informacji.

Jak zagrać w Battlefield 1 przed testami beta

EA Dice twierdzi, że przed testami beta gra będzie dostępna do ogrania. Stanie się to na specjalnym wydarzeniu, a mianowicie EA Play, które odbędzie się w dnaich 12 – 14 czerwca w Los Angeles, taka sama impreza odbędzie się w Londynie 12 czerwca.

Deweloper twierdzi, że Ci którzy zarejestruj się na wydarzenie EA Play będą mogli zagrać w Battlefield 1.

Data rozpoczęcia beta testów Battlefield 1

Nie jest znana jeszcze data rozpoczęcia beta testów Battlefield 1. Na pewno dowiemy się znacznie więcej po 12 czerwca, czyli po wydarzeniu EA Play. Choć firma twierdzi, że nie tylko na tej imprezie będziemy mogli zagrać w grę przed testami Open Beta.

EA twierdzi, że zdradzi znacznie więcej szczegółów o grze już wkrótce, więc możemy przypuszczać, że jeżeli nie stanie się to na ich imprezie, to najprawdopodobniej obędzie się to na sierpniowym Gamescomie.

Wczesny dostęp do Battlefield 1

Jeżeli zależy Ci na tym, aby zapisać się do publicznych testów beta gry, to musisz się zapisać do Battlefield Insidera.

Program Battlefield Insider jest całkowicie bezpłatny i dzięki niemu będziesz mógł dostać się wcześniej do publicznych testów beta. Poza tym otrzymywać będziesz także nowe informacje na temat samej gry.

Beta na wszystkich platformach

Jeżeli martwiłeś się, że posiadając konsole czy komputer, nie będziesz mógł zagrać w betę, to EA DICE oficjalnie potwierdziło, iż będzie ona dostępna na wszystkich platformach.

Otwarte testy Battlefield 1

EA używa naprzemiennie dwóch określeń na temat testów. Raz jest to publiczna best, a rest otwarta beta, czy oznacza to, że będziemy mieć do czynienia z zamkniętymi testami beta? Na ten moment trudno powiedzieć, ale pewnie jest, że każdy w przyszłości będzie mógł przetestować Battlefield 1 przed jego premierą.

Polecane zestawy komputerowe do Battlefield 1